20 Eylül 2022 Salı günlük burç yorumları

 Bu makalemizde sizlere günlük olarak yayınladığımız : 20 Eylül'ta para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Aşağıda astroloji yazarı OzluSozleri.com sizler için verdi. İşte Salı günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun 20 Eylül 2022 Salı günlük burç yorumlarıOğlak (21 Aralık – 19 Ocak)

Bu senin için mükemmel bigün. Havada büyük bir özgürlük ve dinginlik duygusu var. Bu, minik bir düşünce tohumunun gözlerinizin önünde büyüyüp büyük bir şeye dönüşebildiği zamanlardan biridir.

Projeler süratli hareket eder ve bilgiler süratli bir halde dağıtılır. Enerjiyi yakalayın ve hayallerinizi harekete geçirin. Eğer denersen oldukca şey başarabilirsin.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Neyin ne işe yaradığını idrak etmek için oldukca fazla düşünür ve vakaları ve durumları çözümleme edersiniz ve bunun sebebi şu anda yaşadığınız belirsizlik ve strestir.

Sadece zihninizi yormayı ve bir şeyler hakkında strese girmeyi bıraksanız daha iyi olur zira şu anda ufukta gelişmeler var!

Düşünceniz netleşir ve sonunda nerede durduğunuzu görebilirsiniz. Bu geceye kadar, sizi endişelendiren finansal bir mevzu hakkında iyi haberler alabilirsiniz.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

İlişkinizi rahatsız eden çeşitli problemler bugün kendilerini büyülü bir halde çözüyor şeklinde görünüyor. İlişkinizde gelişen bu pozitif havayı korumak için davranmaya ve elinizden gelenin en iyisini hayata geçirmeye çalışın.

Bekarsanız, flört etmek ve birazcık eğlenmek için güzel bigün. Hadi, kabuğundan çık ve cesaret et!

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Sonunda hedeflerinize ulaşmak için pillerinizi şarj etmeniz gerekiyor. Kendi vizyonlarınızla başkalarının vizyonları içinde birazcık mesafe bırakmaya çalışın, sadece gene de yeni bir perspektif kazanmaya çalışın.

Tüm enerjinizi toplamanız ve kuvvetli bir geri dönüşe hazırlanmanız önemlidir! Bu, daha etkili ve kesin hareket etmenizi sağlar. Şu andan itibaren kendinize daha çok vakit ayırın ve ihtiyaçlarınızla ilgilenin.

Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Şu andan itibaren, sözlerinizi ve eylemlerinizi daha da izlemeniz gerekiyor. Hoş olmayan bir durumla yüzleşmek kolay değildir.

Bu, kepenkleri indirmeniz ve etrafınızdaki herkesten kendinizi kesmeniz gerektiği anlamına gelmez! Bu durum ruh halinizi negatif etkisinde bırakırBir tek işleri denetim altında tutmaya çalışın ve her şey yoluna girecek.

İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

Aşk hayatınıza yeni bir nefes getirmek için derinlerde bir dürtünüz yok mu? Normal olarak bazı şeyleri söylemek yapmaktan daha kolay. Şu anda, eşinizi bırakın, dikkatinizi kendinize ayıracak oldukca fazla zamanınız yok.

Aranızdaki sevgi gelişebilir ve bir talih verirseniz hakkaten daha da yakınlaşabilirsiniz. Etiket, siz ve eşiniz için mühim olan bazı kararlar almayı taahhüt ettiğinizi gösteriyor.

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Arkadaşlarınız ve ailenizle zor durumlara hazır olun. Ortaya çıkan her şeyle ve bilhassa gerginlik ve kafa karışıklığıyla başa çıkmaya hazır olmalısınız.

Belirli inançları ve taktikleri gözden geçirmenin zamanı geldi mi? Bu, bu kaosta rotanızı ayarlamanıza destek olabilir, böylece hedeflerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirmeye doğru ilerleyebilirsiniz.

Neler yapabileceğinizi oldukca iyi bildiğiniz gibi ve yapmayı planladığınız her şeye kısa sürede ulaşacağınızı görmüş olacaksınız.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Eski çözülmemiş problemler tekrardan ortaya çıkıyor ve bu sefer onları bir kez ve hepimiz için çözmeniz gerekiyor. İleriye dönük olarak, dırdır eden sorunları dikkatsizlik etmediğinizden güvenilir olun, sadece ortaya çıkar çıkmaz onları düzeltmeye kendinizi zorlayın.

Rotadan çıkmaktan, üstünde düşünülmemiş ve telaşlı kararlar vermekten kaçınmak için kararlar alırken daha düşünceli ve davranışlarında ölçülü olun.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Duygusal olarak konuşursak, bu beş yıldızlı bigün! Tüm durakları çekin ve eşinizle günlük yaşamdan uzakta mükemmel bigün geçirin.

Endişelerinizi geride bırakın ve birbirinizin arkadaşlığının tadını çıkarın. Bekarsanız, öylece oturup birinin ilk hareketi yapmasını beklemeyin.

Bir ihtimal utangaçtır. Ona iyi mi hissettiğini anlatmaya cesaret et ve bu duygunun karşılıklı bulunduğunu göreceksin.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Ayrıntılarda boğulma ve enerjinizi anlam ifade etmeyen faaliyetlere harcama eğilimindesiniz. Bu da, asla olmayacak yerde kendiniz için ek problemler yaratmanıza niçin olur! Tutumunu değiştir

Birazcık rahatlamaya çalışın ve olumluya odaklanın. Bu sayede sorunlarınızı çözmeniz ve hedeflerinize ulaşmanız daha kolay olacaktır. Daha pozitif ve iyimser bir bakış açısına haiz olduğunuzda, hiçbir şey önünüzde durması imkansız.

Akrep (23 Ekim – 22 Kasım)

Bugün, gerilimle dolu olabilecek daha zor bir devrin başlangıcına işaret ediyor. Size ağırlık meydana getiren şeyleri atmak şeklinde hissedeceksiniz.

Tahrişten bunalmamaya dikkat edin. Durumu denetim altına almak ve dikkatli bir halde ilerlemek için soğukkanlılığınızı korumalısınız.

 

Yay (23 Kasım – 20 Aralık)

Bugün beklentilerinizi düşük tutmaya çalışın. Gün sizi hayatınızdaki en mühim ve ciddi şeylere dikkat etmeye ve enerjinizi başka yerde boşa harcamamaya çağırıyor.

Her şeyden ilkin, bir tek size zarar vermek isteyen insanlarla zamanınızı boşa harcamayın. Aşk hayatında işler zor. Sinirli ve devamlı yakınma ediyorsun. Bu durumdan çıkmanın tek yolu, eşinizle oturup bir şeyler konuşmaktır. Bugün bunun için iyi bigün. 

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar