19 Eylül Pazartesi Alparslan: Büyük Selçuklu Yeni Sezon Fragman izle

 Bu makalemizde sizlere :   19 Eylül Pazartesi Alparslan: Büyük Selçuklu Yeni Sezon Fragman izle, TRT 1 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

Başrollerinde Sulh Arduç ve Öykü Gürman şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Alparslan Büyük Selçuklu bu hafta yayınlanacak mı?

 
  • Fragman
 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı?

Fetih için ilk mancınık atışları yapılmış, Alparslan ikinci kez atış için buyruk verecekken atabeyinin ve Akça’nın Vaspurakan Kalesi’nde bulunduğunu anlamış ve tereddütte kalmıştı. Fetih harekatı Akça ve Hasan Bey’in kalede olmasına karşın devam edecek mi, yoksa Alparslan onları içeriden çıkartmanın bir yolunu bulabilecek mi? Alparslan bunun kararını vermekte zorluk çekecek, öteki beylerle ters düşecek.

Fetih mi, yoksa canı şeklinde sevilmiş olduğu kişiler mi? Vaspurakan’da tutsak olan Hasan Bey, oldu sanılarak içeri getirilen Akça’nın kızı bulunduğunu öğrenmişti. Alpagut’un bir planı bulunduğunu anladığımız bu mevzu, Akça ile Hasan Bey’in baş başa kalıp bir kaçış yolu bulması için onlara zaman kazandırdı. Kaleden çıkabilecekler mi, yoksa kale içinde kalıp fethin gerçekleşmesi için içeride savaşım mi verecekler? Selçukluların ayak seslerini yakından hisseden Vaspurakan kaderine razı mı olacak, yoksa yeni bir yol izleyerek Selçuklu ordusunu beklenmedik bir darbe mi vuracak?

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar