Google Sponsor 2

16 Eylül 2022 Cuma günlük burç yorumları

Google Sponsor 3

 Bu makalemizde sizlere günlük olarak yayınladığımız : Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık Uzman astrologlar tarafından yapılan günlük burç yorumları, astroloji meraklıları tarafından araştırılıyor. Günlük burç yorumları sayesinde günlerinin nasıl geçeceğini öğrenmek isteyenler, ''Bugün aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?'' sorusuna yanıt arıyor. Gezegenlerin burcunuza verdiği mesajları öğrenmek için sayfayı aşağı kaydırmanız yeterli olacak. Peki, bugün burcunuzu neler bekliyor? Günün en şanslı ve en kazançlı burcu hangisi? İşte 16 Eylül 2022 Cuma günlük burç yorumları İşte detaylar..

Oğlak (21 Aralık – 19 Ocak)

Bugün, karşılaştığınız sorunları çözmenize destek olacak insanlarla tanışmak için süre ve fırsat bulmaya çalışacaksınız.

Hayatınızın birçok mühim alanında bir çıkmaza girdiğiniz için bu daha da önemlidir. Bugün bir şeyleri çözmeye çalışın ve bunun sizin için ne kadar özgürleştirici bulunduğunu görmüş olacaksınız. 

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Kendinize olan güveniniz şu anda yüksek ve bilhassa insanoğlu ve vakalar hakkında pozitif hissediyorsunuz. Bu, şu anda yapmak istediğiniz şeyi başarmanıza destek olacaktır. İlişkiniz şu anda rahat.

Partnerinizle muhteşem bir halde göz hizasındasınız ve daima birbirinizi destekliyorsunuz. Bekarsanız, hem tutumunuzu hem de stratejinizi gözden geçirmenin zamanı gelmiş olabilir. Sonunda istediğini elde etmenin anahtarı bu.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Partnerinize ne söylediğinize ve bilhassa verdiğiniz laflara dikkat etmelisiniz. Kendinizi aşırı özgüvenli ve fazla iyimser hissediyorsunuz ve bu da aslen gerçekleştirebileceğinizden fazlaca daha fazlasını vaat etmenize niçin oluyor.

Teslim edip edemeyeceğinizi bilmiyorsanız bir şey yapacağınızı söylemeyin. Bunun yerine niçin daha kısa vadeli ve daha gerçekçi hedeflere odaklanmıyorsunuz? Bekar olduğunuzda aşk hayatınızda kısa sürede işler çığırından çıkacak fakat bu fazlaca sevindirici bir gelişme.

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Bugün hem eski hem de yeni birçok vazife ve sorumluluğu yerine getirmeniz isteniyor. Paniğin hiçbir süre mantıklı olmadığını ihmal etmeyin. Kendinizi aşırı yüklemeden tertipli kalmaya ve tüm işlerinizi düzene sokmaya çalışın.

Bugün iş yerinde kontakt kanalları aşırı yükleniyor ve bu da planlarınızın uygulanmasını negatif etkiliyor. Sabırlı olmaya çalışın ve işler düzelene kadar geri durun.

Mali durumunuzda mühim bir iyileşme görmüş olacaksınız. Bu şekilde, daima istediğiniz bazı satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün kim olduğunuzu ve nereye gitmek istediğinizi düşünmeniz için bir fırsat. Bu kendi kendine çözümleme fazlaca gecikti.

Hayatınızdaki gelişimleri düşünün ve gerekirse taktikleri değiştirin. Sağlığınız mevzusunda daha dikkatli olmak ve genel olarak kendinize ve ihtiyaçlarınıza daha çok süre ayırmak iyi bir düşünce olacaktır.

İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

Son zamanlarda, karşılaştıkları çeşitli sorunlarla ilgili olarak mümkün olduğunca fazlaca insana yardım etme arzusu hissettiniz. Bu şekilde düşünmekte haklısınız bundan dolayı onlar da sizin için aynı şeyi yapmak isteyeceklerdir, sadece kendinize de bakmanız gerektiği için aşırıya kaçmamak iyi bir düşünce olacaktır.

Yeteneklerinizin sınırlarını aşmamak için iyi bir denge bulun ve kendi fizyolojik ve zihinsel sağlığınıza lüzumlu zamanı ayırın.

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

İlişkiniz söz mevzusu olduğunda, geçmişteki hataları telafi etme, zamanınızı ve enerjinizi eşinize ayırma ve ikiniz arasındaki boşluğu kapatmaya emek verme zamanıdır.

Öte taraftan, bekarsanız ve hala onu arıyorsanız, saf tutkunuz ve seksi çekiciliğiniz bugün başkalarını cezbediyor. Çekiciliğinizi fark ediyorsunuz bundan dolayı ötekiler bugün size iltifat edebilir.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aniden ortaya çıkacak şeklinde görünen yeni sorunlarla karşı karşıya kalacağınız için bugün odaklanmanız gerekiyor. Uyanık olmalısın yoksa kontrolü kaybedersin. Dikkat ve itina gösterilmeden meydana getirilen hareketler onarılamaz olabilir.

Beklenmedik haberler sizi hakikaten şaşırtacak ve halının altınızdan çekildiğini hissedebilirsiniz. Sinir krizi geçirmemek için sakin kalmaya çalışın.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bir süredir, ister yedi gün sonu gezisinde, isterse bir tek şirketi sizi rahat ve mutlu hissettiren arkadaşlarınızla yada tanıdıklarınızla buluşmak olsun, eğlenmeye odaklanıldı.

Rahatlamanıza ve kendinizi rahatlatmanıza destek olduğundan günlük hayata ara verme dürtüsüne dikkat etmelisiniz.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Bugünün pozitif gezegensel zemini, planlarınızı nispeten kolaylıkla gerçekleştirmenize destek olacaktır. Şimdi yeteneklerinizden en iyi şekilde yararlanma ve yaratıcı olma zamanı.

Muhteşem özgüveniniz çevrenizdekilere esin verecek. Kendiniz olun ve pozitifliğinizi koruyun - bu şekilde giderek daha popüler olacaksınız ve bu size büyük sevinç getirecektir.

Akrep (23 Ekim – 22 Kasım)

Engellerden ve gecikmelerden muzdarip olan projeler sonunda biter ve ilerlemenize izin verir. Netice olarak, bu, son zamanlardaki sıkıntıların ağırlığı altında kalmadan geleceğinizi planlamaya adım atmak için iyi bir zamandır.

Ailenizle ilgili karşılaşmış olabileceğiniz tüm zorluklar da çözülecek ve herhangi bir soruna yapıcı çözümler bulmanızı elde edecektir.

Genel olarak, hayatınızdaki şeyler tüm cephelerde aşama kaydediyor. Bu yüzden her iki ayağınızı da yere sağlam basmanız ve her hareketinizi düşünmeniz gerekir.

 

Yay (23 Kasım – 20 Aralık)

Bugün hemcinslerinizle kontakt kurmanız kolay değil. Bu yüzden, anlaşmazlıklara ve gerilimlere yol açabilecek münakaşa alanlarından kaçının. Her durumda, sakin olun ve diplomatik bir duruş sergilemeye çalışın.

Birazcık bastırılmış hissediyorsun, bu yüzden yüzleşme düşüncesi seni gerginleştiriyor. Bekarsanız, geçmişten gelen bir patlamaya hSponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar