16 Eylül 2022 Canım Annem 145. Bölüm Full İzle

 Bu makalemizde sizlere :  16 Eylül 2022 Canım Annem 145. Bölüm Full İzle, TV 8 Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

16 Eylül Cuma Canım Annem 145. Bölüm İzle. TV8 kanalın da gösterilen günlük dizi Canım Annem 145. Kısmı ile bugün sizlerle olacak. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün gösterilen 145. Kısmı seyretmek için arama motorlarında araştırma hayata geçirmeye başladı. 16 Eylül 2022 Cuma günü gösterilen Canım Annem Son Kısmı HD kalitede Youtube kanalından seyretmek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni kısmına ulaşabilirsiniz.

 

Canım Annem Mevzusu

Zeynep annesini fazlaca seven ona fazlaca bağlı güzel bir kızdır. Bigün anası Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Bundan dolayı Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

 

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in yaşamı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılmış olur. Murat şimdi kızı için, nefret etmiş olduğu eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık anası olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi bulunduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem 145. Bölüm İzle

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu ekibi ve mevzusuyla dizi severler tarafınca en fazlaca izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en fazlaca izlenen diziler içinde yer edinen Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içinde en fazlaca takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer ediniyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer ediniyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar