14 Eylül 2022 Çarşamba günlük burç yorumları

 Bu makalemizde sizlere günlük olarak yayınladığımız : Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık Uzman astrologlar tarafından yapılan günlük burç yorumları, astroloji meraklıları tarafından araştırılıyor. Günlük burç yorumları sayesinde günlerinin nasıl geçeceğini öğrenmek isteyenler, ''Bugün aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor?'' sorusuna yanıt arıyor. Gezegenlerin burcunuza verdiği mesajları öğrenmek için sayfayı aşağı kaydırmanız yeterli olacak. Peki, bugün burcunuzu neler bekliyor? Günün en şanslı ve en kazançlı burcu hangisi? İşte 14 Eylül 2022 Çarşamba günlük burç yorumları İşte detaylar..Oğlak (21 Aralık – 19 Ocak)

Zor bigün olacak. Oldukça fazla baskı altındasınız ve beklenmedik gelişmeler destek olmuyor.

Sinirleriniz gerilmiş ve sakin kalmak ve işleri daha da kötüleştirmemek için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Günün sonunda işler birazcık daha iyiye gider ve hatta beklenmedik bir sürprizle karşılaşabilirsiniz!

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Bugün iş yerinde döküntü ve telaşlı adımlardan kaçının. Kuşku duyduğunuzda, meslektaşlarınızın tavsiye ve görüşlerine daha açık olun.

Size bir kapı açacak ve tüm planlarınızı gerçekleştirmenizi sağlayacak bilgilerle karşılaşmanız iyi olabilir. Sadece, bütçeyi aşmaya devam ederken harcamalarınızı birazcık kısmanız gerekir.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Oldukça iyi bir yol açtın, o yüzden mesafeni korumaya çalış ve kimsenin seni yoldan çıkarmasına izin verme. Kendi fikirlerinize sadık kalınca ve bu tarz şeyleri tutarlı bir halde uygulayın. Hedeflerinden eminsin, bu yüzden kimsenin seni etkilemesine izin verme.

Niçin bugün daha diplomatik olmaya çalışmıyorsun? Meslektaşlarla uğraşırken sakin kalmak ve gereksiz sürtüşmelerden kaçınmak önemlidir. Mali durumunuz söz mevzusu olduğunda, riskten kaçınmanız yeterlidir.

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Hem sizin hem de eşinizin kıymet verdiğiniz sırları var ve bu ilişkinizi mühim seviyede mahvetti. Bu, mühim olanınızla erişkin, olgun bir söyleşi için iyi bigün.

Sizi rahatsız eden düşünceleri dile getirme ve işleri netleştirme şansınız. Bekar olduğunuzda, arzu edilir olmak istiyorsanız kendinize daha iyi bakmanız gerekir.

Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Partneriniz bugün size karşı oldukca duyarlı ve şefkatli ve açık sevgi ifadeleri bekleyebilirsiniz. Bekarsanız, kovuşturmak ve yeni bir sevgili bulmak için hakkaten iyi bigün.

Ustalaşmış olarak, işler iyi gidiyor ve halletmeye karar verdiğiniz her şeyi başarabilirsiniz. Bu sizi güvenle doldurur ve size kıvanç verir. Ek olarak finansal olarak da iyi gidiyorsunuz ve bu iyi süre oldukça uzun sürecek. Bu iyi haber değil mi!

İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün ilişkinizde diplomatik olmanız gerekiyor şu sebeple ikiniz de işteki taahhütlerinizden dolayı oldukca baskı altında görünüyorsunuz.

Birazcık ödün vermeye istekli değilseniz, ilişkinizi çıkmaza sokabilecek gereksiz gerginlik yaratacaksınız. Hâlâ bekarsanız, enerjinizi hakkaten ilgilenmediğiniz insanlarla anlam ifade etmeyen flörtlere ve kısa süreli ilişkilere harcamamaya çalışın.

Elde edeceğiniz tek şey zamanınızı ve öteki her insanın zamanını boşa harcamak olacaktır. Kariyerinizde mesele yaratan ve sizi strese sokan durumlarla ilgilenmek sizin elinizde.

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Aşk hayatınız, tekneyi sallayan hiçbir şey olmadan eşit kalmalıdır. Bir rutine düşme riski altında olduğunuzu düşünüyorsanız, eşinizle tekrardan bağlantı kurun ve her şeyden uzakta beraber kaliteli süre geçirin.

Bekarsanız, ilgi odağı olabilirsiniz. Bu mühim potansiyele bir talih vermek isteyip istemediğinize karar vermek zorunda mısınız?

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Kariyer söz mevzusu olduğunda, daha büyük adımlar atmadan ilkin zemin hazırlamanın zamanı geldi.

Planlarınızı iş arkadaşlarınıza yada amirlerinize açıklamamaya dikkat edin. Mali durumunuz bir yo-yo şeklinde inip çıkıyor. Gereksiz harcamalardan kaçınmaya çalışın. Bugün sizin dikkatinize ve dikkatli davranmanıza gereksinimleri var.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Ruh haliniz oldukca iyimser ve pozitif yönde ve bu, bir takım coşku verici yeni başlangıcı başlatmanıza destek olacak. Gerçekliği gözden kaçırmamak için duygularınızın baskın olmasına izin vermemeye çalışın.

Gerçek tutun ve akıllı ve mantıklı bir halde ilerleyin. Partnerinizden şüphelenmeye başladıysanız, bu aşamanın bittiğini görmüş olacaksınız. Bekarsanız, bugünkü vakalar sizi hoş bir halde şaşırtabilir.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

İlişkinizle ilgili sorunlarınız var fakat onu mahvetmenin bir anlamı yok şu sebeple bu yalnız bir çıkmaza yol açacaktır. Partnerinizle konuşmazsanız, işlerin değişmesini iyi mi bekleyebilirsiniz?

Yalnız neyin yanlış bulunduğunu bilirse işleri daha iyi hale getirmenize destek olabilir. Hâlâ bekarsanız, aşk hayatınızı hızlandıracak coşku verici gelişmeler bekleyin.

Akrep (23 Ekim – 22 Kasım)

Bugün sizi engellemiş olan engellerin aniden sihir şeklinde ortadan kalktığını görmüş olacaksınız.

Hayatınızdaki şeyler kesinlikle daha iyiye gidecek ve geleceğiniz parlak görünecek. Sadece teoriyi uygulamaya koymanız önemlidir - fırsatları soruşturma mevzusunda proaktif olun.

 

Yay (23 Kasım – 20 Aralık)

Durumunuzu gözden geçirmenin ve kıymetli zamanınızın çoğunu alıyor şeklinde görünen sorunların üstesinden gelmenin yeni yollarını bulmanın zamanı geldi.

Başkalarının sizi bulduğunuz çözümlerden vazgeçirmesine izin vermeyin. Sağduyunuzu kullanın, sağduyunuzu kullanın ve kendi sağduyunuzu kullanın.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar