13 Eylül Salı Üç Kız Kardeş 17. Bölüm Fragmanı Yeni Sezon

 Bu makalemizde sizlere :  13 Eylül Salı Üç Kız Kardeş 17. Bölüm Fragmanı Yeni Sezon Full izle, Kanal D Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..


Üç Kız Kardeş 17. Bölüm Fragmanı - YENİ SEZON yayında! Nesrin, ölüyor mu?


Dönüş'ün çığlıkları tüm kasabayı ayağa kaldırırken, Türkan ve Derya'nın da anneleri için çırpınışları yürekleri sızlatıyor. Nesrin'in ölümle yüzleşmesi herkesi şoke ediyor. Peki Türkan, Dönüş ve Derya biricik anneleri, Nesrin olmadan nasıl yaşayacak?Üç Kız Kardeş yeni sezonuyla 13 Eylül Salı akşamı 20.00'de Kanal D'de!

Kullanıcı yorumu : 

Ekibin emeğine yüreğine sağlık inşallah yeni sezon da muhteşem olacak allah'ım inşallah 1000 sezon olur üç kız kardeşler salı günü artık favori dizim masumlar apartmanı bitti destan da bitecek baba dizisi desen saçma sapanlaştı 1 sezon bölümlerini izledim muhteşem umarım çok yüksek reytingler alır seneye de misafirimiz olurlar seviliyorsunuz üç kız kardeşler nesrin ölmesin üç kız kardeşler de devam etsin dönüş derya türkan bu sezon bizleri çok ağlatacaklar özgü kaya melisa berberoğlu almila ada çok muhteşem oyuncular çok başarılı çok yetenekli oyuncular çok başarılı oyuncular çok güzel oyuncular çok iyi oyuncular çok yıldızı parlak oyuncular umarım ekranlar da daha çok görürüz 3 de  çok hayran olduğum oyuncular çok sevdiğim oyuncular çok başarılı bulduğum oyuncular lütfen yönetmen senarist yapımcı set ekipi çalışanların diziyi hiç bitirmeyin reytingleriniz bol bol bol olsun reytinglerde tavan yaparız amin


Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar