12 Eylül 2022 Puanları Gelin Evi Full izle

 Bu makalemizde sizlere :  12 Eylül 2022 Puanları Gelin Evi Full izle, Show Tv Ekranlarında Yayınlanan Dizi Son bölümünde neler oldu ? Hangi kanalda Saat kaçta Yayınlanıyor, İşte detaylar..

12 Eylül Pazartesi Gelin Evi Puan Neticeleri açıklandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında gösterilen Gelin Evi programında yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya kalmış olduğu yerden devam ediyor. Bu haftanın 1. günün de yarışan Arzu geline verilen puanları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Dört gözle beklenen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

 

Gelin Evi Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarının en sevilen programlarından önde gelen Gelin Evi yarışmasında bugün  Arzu Gelin yarıştı. 12 Eylül 2022 Pazartesi günü Show TV ekranlarında gösterilen 920. bölümde yarışan Arzu geline verilen puanlar program severler tarafınca araştırılmaya başlandı. Bu haftanın 1. günün de çeyizleri sergilenen düğün videoları izlenen Arzu Geline öteki yarışmacılar tarafınca verilen puanlar şu şekilde;

 
  • Yasemin Gelin: x Puan
  • Hasret Gelin: x Puan
  • Hanife Gelin: x Puan
  • Eda Gelin: x Puan

Arzu Güneş Toplam Puan: x

Gelin Evi 920. Bölüm İzle 12 Eylül 2022 izle

İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me…

Mutfaktaki hünerlerinden anane göreneklerine kadar her mevzuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size bakılırsa. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu benzeri olmayan programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.10’da Show TV’de!

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar