11-18 Eylül 2022 haftası için aşk burcunuz

 Aşk bizi insan yapar ve hayatımızı tutkuyla doldurur! Bu hafta tek gerçek aşkınızı bulacak mı, kalp kırıklığınızın üstesinden gelecek misiniz yada öteki mühim arkadaşınıza daha da yakınlaşacak mısınız? Evrenin bilgeliğinin size ne söylediğini öğrenin - her şeyi değiştiren yedi gün olabilir!

 


Oğlak (21 Aralık – 19 Ocak)

Aşk hayatınızda bu hafta ne istediğinizi ve ne aradığınızı düşünmeniz ve arkasından eşinize açılmanız iyi olur.

İhtiyaçlarınız mevzusunda kafanız karıştı ve bu aniden ortalığı karıştırabilir. Rahatlamalı ve partnerinizle sakin bir yaşam sürmenin yollarını ve fırsatlarını bulmalısınız.

Yalnızlık sizi yorduysa, gezegenlerin konumundan aldığınız etkisinde bırakır, dikkatinizi çekecek biriyle tanışmak için doğru koşulları yaratır. Yeni maceralara açık ve uygun olun.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Aşk hayatınızda, durumunuzu iyileştirecek adımlar atmalısınız. Son zamanlarda eşinizi dikkatsizlik ediyor benzer biçimde görünüyorsunuz ve ikiniz içinde bir mesafe oluşturan hatalar yaptınız.

Daha da kötüleşmeden buzu kırın. Ek olarak davranışlarınızı iyileştirmenizi de bekler. Bekarsanız, gezegenler sizi destekleyebileceği ve size yeni heyecanlar getirebileceği için şimdi bu mevzuda bir şeyler yapmalısınız.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Aşk hayatınızda, gezegensel ortamın öteki yarınız hakkında haiz olduğunuz imajı karıştırması ve bulanıklaştırması oldukca muhtemeldir. Şüphelere ve saçmalıklara boyun eğmeyin.

Onları engelleyin ve eşinizle kaliteli vakit geçirmenin yollarını bulmaya çalışın. Bekar olduğunuzda, sevdiklerinizle iyi idame için ne gerekiyorsa yapın ve vakit ve enerji harcayan ve sizi hüsrana uğratan gereksiz flörtleri bırakın.

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Partneriniz dikkatinizi talep ediyor. sana ihtiyacı var Kendi programınıza bağlı olarak talebini karşılamak için elinizden gelenin en iyisini yapın.

İlişkinizde, sonunda sizi enerji ve pozitif duygularla dolduracak bir uyum yaratmanız icap ettiğini ihmal etmeyin. Bekarsan kabuğuna saklanma. Yeni dostlar edinme fırsatınız olur.

Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Aşk hayatınızda her şey yolunda gidiyor. İlişkiniz yavaş yavaş ihtiyacınız olan dengeyi bulacak ve birçok problem çözülecektir.

Partnerinize daha da yakınlaşabilir ve en derin düşüncelerinizi ve endişelerinizi paylaşabilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak ve aranızdaki bağları güçlendirecektir.

Bekarsanız, iş çevrenizden birine erişme ve hususi bir şey başlatma fırsatınız olabilir. Sağduyulu hareket edin ve şimdilik aşırı sevecen ve açıklayıcı olmaktan kaçının.

İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

Aşk hayatınızda, ilişkinizle ilgili sorunlarınızı ve endişelerinizi anlamasını sağlamak için partnerinizle daha çok yazışma kurmanız gerekir.

Görüşlerinizde katı olmaktan kaçının ve aranızdaki şeylerin düzeldiğini görmüş olacaksınız. Haftanın sonlarına doğru gezegenlerin lütfu birbirine yakınlaşmak için ideal atmosferi yaratıyor.

Bekar olduğunuzda fikrinizi değiştirmeniz ve vakalara değişik bakmanız gerekir. Hayatınıza iyimserlik ve renk katın, her şey istediğiniz benzer biçimde olsun.

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Hususi hayatınız çeşitli duygusal dalgalanmalardan geçecek. Bir taraftan işleri düzene koymak ve ilişkinize yük olan sorunları çözmek, öteki taraftan her şeyi bir kenara bırakıp partnerinizle iyi zaman geçirmek istiyorsunuz.

İşleri zorlama. Bu hafta, bilhassa hafta sonları olabildiğince duygusal ve sessiz olun. Hala yalnızlığı hayatınızdan çıkarmanın bir yolunu bulmaya çalışıyorsanız, bu yönde size destek olacak adımlar atın ve yeni deneyimlere kapı açın.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aşk hayatınızda, gözlerinizi açık tutmalı ve eşinizle ve ikinizi de etkileyen sorunlarla daha ciddi ilgilenmelisiniz. Eşinizin onlara karşı tutumunuzdan şikayetleri var ve onları görmezden gelmemelisiniz.

Kayıtsız kalmaya devam edersen, aşamayacağın aşılamaz bir mesafe olacaktır. Bekarsanız, belirsizliği bir kenara bırakın ve sizin için muhteşem olan bir eş arayın. 

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Aşk hayatınızda bu hafta ilişkinize odaklanmanız icap ettiğini hissedeceksiniz. Duygusal atmosfer, iki kişilik güzel ve dinlendirici anlamış olur için ideal bir ortam yaratır.

Böylece günlük hayatınızın can can sıkan endişelerini ve sorunlarını bir süreliğine arkanızda bırakabilirsiniz. Hemen hemen kendinize bakılırsa bir partner bulamadıysanız, hayal kırıklığına uğramayın; Yeni maceralara açık kalınca. Rahat ve istekli kaldığınız sürece sonunda garip bir şey ortaya çıkacaktır.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Partnerinizi ve ilişkinizi dikkatsizlik etmeyin. Ona vakit ayırırsanız, gelecek hafta güzel ve sakin geçecek.

İkiniz için de güzel bir ruh hali yaratma kabiliyetine sahipsiniz ve ilişkinizi engellemiş olan tüm boşlukları kapatabileceksiniz.

Bir partner arıyorsanız, sizin için ideal bulunduğunu düşündüğünüz partneri aramaya devam edin ve beklentilerinizi karşılamayan bir şey için enerjinizi boşa harcamayın. Kalıcılığınız yeni, mühim bir tanıdıkla ödüllendirilecek.

Akrep (23 Ekim – 22 Kasım)

Uzlaşma ve partnerinizle duygusal rahatlık ve güzel aşk anları ile ödüllendirileceksiniz. Buna karşı karar verirseniz, kimse size iyi bir netice güvence edemez.

Bekarsanız, potansiyel ortaklarınızdan duyduğunuz şeylere dikkat edin. Hedeflerine ulaşmak için size her şeyi vaat edecekler. İçgüdülerinize güvenin ve her şey yoluna girecek.

 

Yay (23 Kasım – 20 Aralık)

Aşk hayatınız, günlük yaşamınızın problemlerine karşı bir denge görevi görecektir. Partnerinizin kollarında, gücünüzü güçlendirmek ve rahatlık ve dinginlik bulmak için ihtiyacınız olan sakin sığınağı bulacaksınız.

Kişisel alanınıza çekilmek yerine, sizi rahatsız eden herhangi bir şey hakkında eşinize açın. Yalnızlık sizi yorduysa, bu hafta aşk durumunuzu değiştirecek adımlar atmak için iyi bir vakit.

 

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar