11-18 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumları

 Yaşam devamlı muhteşem gitmeyebilir - hatta işlerin devamlı sorunsuz gitmemesinin bir sebebi var. Şu sebeple sadece yaşamın zorluklarıyla yüzleşerek daha çok gelişebiliriz. Bu hafta her burç belirli bir sorunla karşı karşıya duracak. 


Yıldızların sizin için neler sakladığını ve sorununuzu en iyi iyi mi çözebileceğinizi öğrenin! 

Oğlak (21 Aralık – 19 Ocak)

Bu haftaki en büyük probleminiz, ustalaşmış işlerinizde size destek olmayan hayal kırıklıkları ve ani hareketlerle uğraşmak.

Gecikmeler ve engeller olacaktır, bu yüzden hazırlıklı olun ve bunlarla başa çıkmanın ergonomik çözümler yada yollarını bulduğunuzdan güvenilir olun. Daha oldukça çalışın ve daha azca dırdır edin. Mali durumunuz bir iyileştirme aşamasına giriyor. Beğeneceğiniz avantajlı teklifler alacaksınız. 

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Bu haftaki en büyük sorununuz programınızın dolu olması. Toplumsal konumunuz, bir şahıs olarak yerine getirmek istediğiniz misyon ve hedeflerinizle ilgili sorularla ilgileniyorsunuz. Alanınızda başarıya ulaşmış olacak mısınız?

Bu düşünceler, sizi yeni bir yörüngeye sokan son olarak toplumsal yada ustalaşmış gelişmelerden gelir. Kendinizi ve sizi direkt etkileyen mevzuları denetim altında tuttuğunuzdan güvenilir olun. Kişilerarası ilişkilerinizde yaşanmış olan heyecanı hesaba katmayın.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Bu haftaki en büyük sorununuz, bilhassa gezi planlarınız ve imajınız ve başkalarıyla iletişiminiz ile ilgili genel mevzularda kafa karışıklığı ve engellerin yaşanacak olmasıdır.

Mümkün olduğunca ergonomik ve net olduğunuzdan güvenilir olun. Böylece herhangi bir engele dayanmayı başaracaksınız. Bununla birlikte, bir egemenlik ve denetim problemi, saatinizin altındaki alanlardan birinde patlama tehdidinde bulunuyor.

Sorumluluğu devretmeye hazır hissediyorsanız, bunu yapmaktan çekinmeyin. Bir ihtimal bu rahatlamanıza ve iç dengenizi bulmanıza destek sunar.

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Bu haftaki en büyük probleminiz, iş taahhütlerinizin üzerinizde ağır bir yük olması. Sadece, baskı altında ve köşeye sıkışmış duymak için hiçbir niçin yoktur.

Bu durum geçicidir; doğru vakit yönetimi ile koşullarla kolayca başa çıkabilirsiniz. Maaşınız muhtemelen artacak ve bu da mali durumunuz üstünde pozitif yönde bir tesir yaratacaktır.

Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bu haftaki en büyük probleminiz, önümüzdeki haftanın bilhassa zor olmayacağı ve o kadar da destek olmayacağıdır. Planlarınıza başkaları dahil olduğundan bazı engeller yada gecikmeler olabilir.

Toplumsal imajınız, geçmişte sizinle alay etmiş benzer biçimde görünen bazı insanoğlu tarafınca sorgulanabilir.

Kim bilir cevap vermenin en iyi yolu kendi hareketlerinizle, ya da daha iyisi kayıtsızlığınızla. Sebepsiz yere rekabete ve entrikaya kapılmayın.

İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bu haftaki en büyük probleminiz, gezegen ortamının negatif etkilerinden dolayı bazı planlarınızda yaşayacağınız gecikmeler olacak.

Artık yeni başlangıçlar mümkün ve kariyeriniz için yeni planların ve gelişmelerin önünü açabilirsiniz. Hafta sonu iş yerinizde değişim yapmak için de idealdir.

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu haftaki en büyük sorununuz, eksikleri olan eski işlerin çirkin yüzünü büyütmesi ve sizi süratli hareket etmeye ve bazı mühim kararlar almaya zorlaması.

Kendinizi geçmişten tamamen kurtardığınızda, sizi uzun süredir rahatsız eden sorunlardan uzak, yeni bir başlangıca hazırsınız anlama gelirToplumsal çevrenizden geri çekilmeyin, zira bu ruh halinizi etkisinde bırakır.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu haftaki en büyük sorununuz iş yerindeki baskıyı hakkaten hissedecek olmanız. Bunun başlıca sebebi, programınızı alt üst eden beklenmedik gelişmelerdir.

Sadece stres ve kaygının sizi bunaltmasına izin vermemelisiniz. Bunalmış hissediyorsanız, niçin güvenilir bir arkadaşınızdan yardım istemiyorsunuz? 

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bu haftaki en büyük probleminiz, üstünde çalıştığınız oldukça proje var fakat hepsini aniden takip etmemek için adım adım atmanız gerekiyor.

İşler genel olarak iyi gidiyor ve bu, gelecekteki gelişiminiz için bazı oldukça mühim mevzular üstünde düşünmenizi elde edecektir. Etkilenenlerle açıkça konuşun ve derhal etkili çözümler bulmaya çalışın.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Bu haftaki en büyük probleminiz, takip etmekte zorlanacaksınız. Tertipli, sakin ve odaklanmış kalırsanız, ilerlemeli ve bir süredir sizi rahatsız eden sorunları ele almalısınız.

Akrep (23 Ekim – 22 Kasım)

Bu haftaki en büyük probleminiz, bu aşamada ustalaşmış kariyerinizde gecikmeler olabilir, bu yüzden hayal kırıklığına uğramamaya çalışın ve başınızı dik tutun.

Kişisel finans söz mevzusu olduğunda dikkatli olmak da zekice olacaktır. Bilhassa, herhangi bir şeyi imzalamadan ilkin minik yazıları okuyun.

 

Yay (23 Kasım – 20 Aralık)

Bu haftaki en büyük probleminiz, yapılacaklar listenizdeki her şeyi denetlemek istiyorsanız, haftanın sizden oldukça emek verme gerektirmesi.

Ailenizdeki ve yakın çevrenizdeki insanoğlu sizden yardım isteyecek ve onlara zamanınızı ve ilginizi vermekten mutluluk duyacaksınız. Bunu yapın fakat kendinizi, kendi planlarınızı ve en önemlisi sağlığınızı dikkatsizlik etmeyin.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar