Reklam1

Günlük Burç Yorumları 12-13 Ağustos Cuma 2022

reklam2

 2022 Cuma Günü Günlük burç yorumlarını sizler için kaleme aldık..


Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Sevgili Koç, bir dolunay gününden selam. Sen bu dolunayı; diğer insanlarla, sosyal gruplar ve arkadaşlarınla ilişkilerin, diğer insanlarla para ilişkilerin, çocukların ve aşk hayatın üzerinden deneyimliyorsun. Bazı engellerle karşılaşman, biraz gerilmiş olman fazlaca normal. Bir takım yüzleşmelerin, bir takım sorgulamaların olabilir. Ani farkındalıklar, ani uyanışlar yaşayabilirsin ve bu sana yeni kararlar aldırabilir. Alacağın haberlerin, ayrım edeceğin şeylerin üzerinde dur. Bu dolunayda esenlik alanın da tetiklendiği için sağlığına ekstra dikkat etmeni öneririm. Sevgiyle kal.


Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Sevgili Boğa, bir dolunay gününden selam. Kova Dolunayı, senin iş ve kariyer alanında gerçekleşti. Bu dolunaydan en oldukca etkilenen burçlardan birisin. İşle alakalı sorumluluklar biraz ağır geliyor ve içerisindeki başkaldırı duygusunu tetikliyor olabilir. Bir taraftan gerek iş gerekse ev ve aile hayatında değişim istiyor ama engelleniyormuş, elin kolun bağlı benzer biçimde hissediyor olabilirsin. Kararlı ol ve yoluna devam et sevgili Boğa, pes etme. Aynı zamanda bugünlerde aileden birinin sıhhat gündemleri de varsa onunla ilgilenmen gerekebilir. Sevgiyle kal.


Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Sevgili İkizler, bir dolunay gününden selam. Dolunay, senin için eğitim, yurtdışı, medya yayıncılık, gezi ve hukuksal ve bilimsel niteliği olan mevzular alanında gerçekleşiyor. Bu konularla ilgili birtakım engellerle, gecikmelerle karşılaşabilirsin. Öte yandan da içten içe bastırdığın isyan duygusu açığa çıkabilir. Geri planda, dışarı yansıtmadığın manevi mücadelelerinle, kızgınlıklarınla, isyanlarınla yüzleşebilirsin. İş ve sağlık alanından da tesir alacağın için yakın çevrenden birinin yada senin ruhsal yahut fizyolojik sağlık gündemleriniz olabilir. Aileden birinin sağlık sorunu varsa iyi haberleri de gelebilir. Sevgiyle kal.


Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Sevgili Yengeç, bugün gerçekleşen dolunay senin için sağlık ve para etkileri taşıyor. Ayrıca birtakım korkularını ve kaygılarını da tetikleyebilir sevgili Yengeç. Önüne bankalar ve borçlarla alakalı birtakım gecikmeler, engeller çıkabilir ya da sıhhat konulu pürüzle uğraşabilirsin. Sosyal çevrenden birilerine karşı bastırdığın isyan duygusu ve kızgınlıklarınla yüzleşebilirsin. Öz kıymetini ve güvenini sorguladığın bir kaç gün geçirebilirsin. Sosyal yaşamının hareketli olacağı günler bu günler. Bir taraftan da yakın çevrenden birinin esenlik problemi varsa güzel haberlerini alabilirsin. Sevgiyle kal.


Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Sevgili Aslan, bir dolunay gününden selam. Sen Kova Dolunayı'nı ilişkiler ve evlilik alanında yaşıyorsun. İlişkinde ya da evliliğinde bir soğuma, mesafe, gecikme, mani yaşamışsın yahut yaşıyor olabilirsin. Bireyselleşme, özgürleşme isteğin seni alttan alta dürtüyor olabilir. Burada senin için birtakım yol ayrımları olabilir sevgili Aslan. Bu dolunay sana kendinle ve ikili ilişkinle veya evliliğinle alakalı önemli kararlar aldırtabilir. Kangren olmuş, sorunlu ilişkilerde bir kapanış yaşanabilir. Önemli farkındalıklar yaşayacaksın. İş ve parayla ilgili de güzel gelişmelerin olabilir. Sevgiyle kal.


Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Sevgili Başak, bir dolunay gününden slm. Dolunay tesirini iş, çalışma koşulları ve sağlık alanından yaşıyorsun. Öncelikle hem ruhsal hem fiziksel sağlığına dikkat etmelisin. İşin arasında Satürn’ün olduğu böylesi bir dolunay sana sağlıkla ilgili etkisinde bırakır verebilir. Bunun yanında da işinle alakalı bazı gecikmeler, engeller, pürüzler vermiş yahut verecek olabilir. Sorumlulukların, angaryaların ağır gelebilir. Özgürleşme ve gezi isteğin artabilir. Sakın pes etme, Satürn burada senin kararlılığını, gayretini sınıyor. Yurtdışı bağlantılı yada medya-yayıncılıkla ilgili bir iş yapıyorsan burada beklenmedik, ani durumlar da gelişebilir. Son günlerde birtakım girişimlerin netice vermemiş olabilir ama vazgeçme. Uzaklardan birilerinden güzel haberler de alabilirsin Sevgiyle kal.


Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Sevgili Terazi, bir dolunay gününden sana da selam. Kova Dolunayı'nı aşk ve çocuklar alanından deneyimliyorsun. Aşk hayatınla alakalı bazı engeller, gecikmeler, kapanışlar, yol ayrımları yaşaman olası. Bir takım yüzleşmeler yaşayabilirsin sevgili Terazi. Gerek para ve masraflar mevzularında gerekse aşk hayatınla ve arkadaşlıklarınla ilgili gündemlerin mevcut. Aşktan yana umutsuzlukların, korkuların, kaygıların, bir ihtimal kendi haline koyduğum engellerinle yüzleşeceksin. Derin sorgulamalar ve büyük, mühim farkındalıklar yaşayabilirsin. Bankalar ve borçlarla alakalı birtakım isyanların da gün yüzüne çıkabilir bugünlerde. Alacak verecek konuların da seni meşgul edebilir fakat bu konu ayın 14’ü gibi aslolan gündemin olacaktır. Sevgiyle kal.


Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Sevgili Akrep, bir dolunay gününden merhaba. Kova Dolunayı'ndan en oldukca tesir alan burçlardan bir öteki de sensin. Bu dolunay sana, ev, yuva, aile alanına etki ediyor. Öncelikle ailedeki kişilerin sağlığı gündem olabilir senin için. Bunun yanında, evlilik veya evle, gayrimenkulle ilgili konuların varsa, bazı gecikmeler, engeller, pürüzler yaşanabilir. Aile içi kaygıların, endişelerin artabilir. Bir aile büyüğünle alakalı bazı problemler gündeme gelebilir. İş ve ortaklıklarınla alakalı yahut eşinle alakalı sürpriz, beklenmedik, ani gelişen durumlar ortaya çıkabilir. Aynı zamanda sosyal çevrenden, arkadaşlarından bir ekip güzel haberler alabilirsin. Sevgiyle kal.


Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Sevgili Yay, bir dolunay gününden slm. Sen Kova Dolunayı'nı kardeşler, yakın arkadaşlar, akrabalar, kontakt, tecim, gezi ve malumat alanından deneyimliyorsun. Yakın dostlarınla arana soğukluk girebilir yahut yakın çevrenle ve kardeşlerinle ilgili birtakım kontakt problemleri, pürüzler, endişeler, kopmalar, yol ayrımları yaşanabilir. Bunu sadece zihinsel boyutta da yaşayabilirsin, vaka bazında da. Seyahat planların var ise bazı gecikmeler ve engellerle karşılaşman mümkün. Yakın çevrenden birinin yada senin ani gelişen sıhhat problemleriniz de olabilir, dikkat etmekte fayda var. Aynı zamanda işle alakalı sürpriz, güzel bir haber alabilirsin. Sevgiyle kal.


Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Sevgili Oğlak, bir dolunay gününden slm. Bugün gerçekleşen Kova Dolunayı'nı para, finans, sağlık ve kıymet alanından yaşıyorsun. Öncelikle iskelet sistemi ile ilgili esenlik problemlerine dikkat etmeni öneririm. Bunun yanında, çocuğunun masraflarıyla ilgili parasal kaygıların oluşabilir, bazı gecikmeler, engeller söz mevzusu olabilir. Ani gelişen harcamalar ortaya çıkabilir.  Aşk hayatında gelişebilecek birtakım beklenmedik durumlar sana öz kıymetini sorgulatabilir. Bir yandan çocuğunun eğitimi ile alakalı bir girişimde bulunabilirsin. Bu birkaç gün hem kendi sağlığına hem evlatlarının sağlığına dikkat etmeni öneririm. Sevgiyle kal.


Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Sevgili Kova, bugün burcunda kuvvetli bir Dolunay gerçekleşiyor. Öncelikle bu dolunayda köşe evler dediğimiz alandan, evlilik, ikili ilişkiler, ev, aile, gayrimenkul ve kariyer alanından tesir alıyorsun. Aile veya evle alakalı ani gelişen durumlar olabilir. Aile içerisinden birinin beklenmedik bir durumu sende kaygı ve kaygı yaratabilir. Bu önümüzdeki birkaç gün, iskelet sistemi, bel, cilt, diş ve saçlarına ilgili esenlik gündemlerin olabilir, savsak davranmaman ehemmiyet taşıyor. Bunun yanında bir gayrimenkul yatırımı yada taşınma için lüzumlu finansal kaynağı sağlayabilirsin, harekete geçebilirsin. Sevgiyle kal.


Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Sevgili Balık, bir dolunay gününden merhaba. Dolunayı daha ruhsal bir düzeyde yaşaman olası görünüyor. Bilinçaltı, rüyalar ve esenlik alanından tesir alıyorsun. Geri planda kaygıların, endişelerin, korkuların artabilir. Hem ruhsal hem fizyolojik sağlığının yanı sıra trafikte agresyona, aşırı hıza dikkat etmeni öneririm. Zihnin biraz hareketli ve kaygılı olabilir. Dün geceki ve bu geceki rüyaların fazlaca yoğun olabilir. Hatırladıklarını not alman iyi olabilir. Bu dolunay sana kontrat, antak kalma ve ortaklıklar konusunda sürpriz gelişmeler verebilir. Sevgiyle kal.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar