Doya Doya Moda 31. Bölüm İzle Tek Part

 Bu makalemizde sizlere : Doya Doya Moda 31. Bölüm İzle Tek Part , Son bölümünde neler oldu ? İlk fragman Nezaman Yayınlanacak gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

29 Ağustos Pazartesi Doya Doya Moda 31. Bölüm İzle. Doya Doya Moda programının 31. kısmı insanoğlu tarafınca merak ediliyor ve araştırılıyor. Moda severlerin heyecanla takip etmiş olduğu Doya Doya Moda 31. kısmı insanların dikkatini çeken bölümlerden birisi olmuştu. Okuyucularımızın bizlerden isteği suretiyle Doya Doya Moda 31. bölüm hakkında yapmış olduğumuz araştırma sonucunda ulaştığımız bilgiler haberimizin devamında sizlerle.

 

TV8 Doya Doya Moda İzle

Moda ve eğlence programı olan Doya Doya Moda her gün değişik bir konseptle moda hünerlerini sergiledikleri programda jüri üyeleri ve yarışmacıları ile beraber TV8 de 1. sezonu ile izleyenler ile buluştu. Programın gösterilen 30. kısmı oldukça ses getirdi. Programın jüri üyeleri içinde Gülşah Saraçoğlu ve Uğurkan Erez’e bu sezonda Serdar Uzuntaş ve Yasemin Yılmaz birlikte rol alıyor. Programın yarışmacıları ise;

 

 

 

  • Zeynep Billur Uludağ
  • Banu Teker
  • Nihan Sağır
  • Özge Özder
  • Aleyna Koç
  • Hülya Yenidoğmuş
  • Tina Özdemir

 

Doya Doya Moda 31. Bölüm İzle 29 Ağustos 2022

Tarzına güvenen ve birbirinden iddialı yedi yarışmacının yer almış olduğu Doya Doya Moda da bu haftanın 1. günü geldi çattı. Alış veriş için yarışmacılar günün konseptine hazırlanmak için çoktan yerlerini aldılar. Eğlence ve gerilim dolu anlarıyla Doya Doya Moda bugün yeni bölümüyle TV8 de sizlerle olacak. İnsanlar tarafınca sevilerek izlenen ve takip edilen Doya Doya Moda 31. kısmı Vip seyretme ayrıcalığı ile internet sitemizden programın bitiş saatinden derhal sonrasında seyredebilirsiniz.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar