Reklam1

Amatör Hayat oyuncu kadrosu

reklam2

 Hayat filmi sinop Hayat dizisi OYUNCULARI Hayat filmi 2 Life imdb Yerli Film 2022 Hayat filmi Zeki Demirkubuz Hayat filmi konusu Sinema Türk..


Amatör Hayat filminin yönetmenliğini Hasan Doğan üstlenirken senaristliğini da Mustafa Mutlu kaleme alıyor. Filmde Ayhan'ın başına gelen vakalar nedeniyle meydana gelen gelişmeler anlatılıyor. İşte, Amatör Hayat filmi detayları...


AMATÖR HAYAT KONUSU


Türkiye’nin en iyi futbolcusu olan Ayhan Varol, alınması ihtiyaç duyulan bir kampın uçağını kaçırmıştır. Menajeri Sadi bu duruma kızıp ona hususi tayyare ayarlayacakken kendisi lüx arabası ile yetişeceğini söyler ve yola çıkar. Yola çıktığında yolunu kaybedip önüne çıkan bir ineğe çarpmamak için ağaca çarpar ve hafızasını kaybeder. Onu kabul eden Dertliler köyü muhtarı ve tarafındaki adamlardan Cemal onu tanır ve fazlaca iyi bir futbolcu olduğunu söyler. Muhtar ise dertliler köyün tanınması için bir futbol ekibi kurmuş ve lige çıkmak için mücadele verir. Ayhan’ın iyi futbolcu bulunduğunu öğrenince ona yeni isim verir ve onu Murat olduğuna ikna eder. Murat köye ayak uydurmaya çalışır ve köyün güzel kızı Huri’ye âşık olur. Bütün Türkiye’de manşet olan yitik futbolcu Ayhan Varol, sonucunda menajeri tarafından bulunur. Köylüler ve menajeri arasında çıkan kargaşada Ayhan kafasına aldığı darbe ile hafızası yerine gelir ve eski yaşamına rotatif. Ama Huri’yi hala unutmamıştır. Ayhan birden karar verip köye geri döner ve Huri ile evlenir.


AMATÖR HAYAT OYUNCULARI


Oyuncuları arasında; Melis Tüzüngüç, Anıl Tetik, Faik Ergin, Tuğba Melis Türk, Sinan Bengier, Selahattin Taşdöğen, Ali Rıza Tanyeli ve Tuğçe Karabayır yer ediniyor.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar