Reklam1

Yeni Dizisi Mahkumda Ayşe Rolünde, Seda Türkmen Kimdir?

reklam2

 Bu makalemizde Siz Değerli OzluSozleri.com Okurları, Kişinin hakkında  sizlere Seda Türkmen  Kimdir?, Seda Türkmen  nereli?, Seda Türkmen  kaç yaşında?, Seda Türkmen  nerede oturuyor?, Seda Türkmen  evi nerede? , Seda Türkmen  Evli mi? , Seda Türkmen  hangi Burç’u ne? Seda Türkmen  Sevgilisi kim ? , Seda Türkmen  Telefon numarası , Seda Türkmen  twitter hesabı, Seda Türkmen  ne iş yapıyor ,Seda Türkmen  instagram hesabı gibi Seda Türkmen  ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri siz kıymetli okurlarımıza vererek Seda Türkmen  hayatı ile ilgili birden çok bilgiyi sizlere aktaracağız.  Hangi dizilerde rol aldı?izlerde, bu konumuzda Seda Türkmen ile Mahkum dizisinde ki Ayşe rolünü yakından tanıtacağız ve Mahkum dizisi Ayşe karakteri kimdir? Mahkum dizisi Ayşe karakterini canlandıran oyuncumuz Seda Türkmen’i ve daha ilkin yer almış olduğu dizileri sizlerle paylaşacağız.

 

Mahkum Dizisi Ayşe Karakteri Kimdir?

Ayşe karakteri, yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk’ün oturmuş olduğu Mahkum dizisine yeni iştirak etmiştir. Mahkum dizisinin ikinci sezonunda seyirci karşısına çıkacak olan Ayşe karakterine Seda Türkmen yaşam verecektir.

 

Mahkum Dizisi Ayşe Kimdir?

Mahkum dizisine 2. sezonda katılan Ayşe karakterini oyuncumuz Seda Türkmen canlandıracaktır. Bizlerde oyuncumuz Seda Türkmen’i yakından tanıtacağız ve Seda Türkmen kimdir? Kaç yaşındadır? Daha ilkin hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk kez hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Şeklinde soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

 

Seda Türkmen Kimdir?

35 yaşlarında ki oyuncumuz Seda Türkmen 9 Ocak 1987 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi, Sahne Sanatları Bölümünden mezun olan Seda Türkmen, 2009 senesinde Papatyam dizisiyle sektöre adım atmıştır. Adana Film Festivali’nde En İyi Destek Hanım Oyuncu Ödülü kazanan Seda Türkmen daha ilkin On Bin Adım, Yeni Yaşam, Aşkın Kıyameti, Ekmek imalatçısı Karısı, Poyraz Karayel Küresel Ana para, Kelebekler şeklinde başarıya ulaşmış projelerde de yer almıştır.

 

Seda Türkmen Yer Almış olduğu Diziler

2009-2010 Papatyam – Arzu
2012 Annem Uyurken – Derya
2013-2014 Fatih Harbiye – Fahriye
2015 Mutlu Ol Yeter – Ayşe
2016 Hayatımın Aşkı – Gökyüzü
2017 Sahipli – Hülya
2017-2018 Kanatsız Kuşlar – Tuba
2019 Benim Tatlı Yalanım – Burcu Eren
2020-2021 Tövbeler Olsun – Nazmiye Horanta
2021 50m2 – Aslı
2022 Mahkum – Ayşe

 

Seda Türkmen Resmi İnstagram Hesabı

Toplumsal medyayı oldukça etken kullanan oyuncumuz Seda Türkmen resmi İnstagram hesabından hususi yaşamı ve yer almış olduğu projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 491 gönderisi ve 216 bin takip edeni bulunan oyuncumuz Seda Türkmen’in resmi İnstagram hesabı: @turkmenseda

 

Seda Türkmen Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Seda Türkmen’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Seda Türkmen 19 Ağustos 2017 tarihinde kendisi şeklinde oyuncu meslektaşı Bora Akkaş ile evliliğe ilk adımını atmıştır. Sadece meşhur çift sonrasında anlaşamamış ve 2019 yılının Eylül ayında anlaşmalı olarak tek celsede boşanmışlar ve Seda Türkmen’in hayatında şuan da biri yoktur.

 

Mahkum Dizisi Ayşe – Seda Türkmen Giysileri

Kabiliyetinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üstüne çeken oyuncumuz Seda Türkmen oldukça şık parçalar seçmektedir. Bizlerde, Mahkum dizisi başladığı süre tarzıyla büyük beğeni toplayan oyuncumuz Seda Türkmen’in dizide giydirilmiş olduğu tüm giysilerini, elbiselerini ve kombinlerini marka bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

 

Bu konumuzda Seda Türkmen’i ve Mahkum dizisinde ki Ayşe rolünü yakından tanıttık. Sizlerde mevzu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer edinen yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar