Reklam1

Wednesday Addams 1.Sezon 1.Bölüm izle

reklam2

 Bu makalemizde Sizler İçin :  Wednesday Addams dizisinin 1.sürem 1. bölüm özeti oku Netflix. Wednesday Addams dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Wednesday, yeni psişik kabiliyetlerinde ustalaşmaya ve ailesinin geçmişiyle bağlantılı bir katliam gizemini çözmeye çalmış olduğu Nevermore Akademisi’ne katılır. Karavanda Ortega, “Bir kabusa adım atacağımı bilmiyordum. Gizem, kargaşa ve cinayetle dolu. Sanırım burayı seveceğim.” diyor. Addams Ailesi’nin öteki üyeleri içinde Morticia rolünü üstlenen Catherine Zeta-Jones, Gomez rolünü üstlenen Luis Guzmán ve Wednesday’in adam kardeşi Pugsley rolünü üstlenen Isaac Ordonez içeriyor. Victor Dorobantu, bedensiz el hizmetçisi Thing’i oynarken, George Burcea hizmetçi Lurch’u oynuyor. Gwendoline Christie, Jamie McShane, Percy Hynes White, Hunter Doohan, Emma Myers, Joy Sunday, Naomi J Ogawa, Moosa Mostafa, Georgie Farmer ve Riki Lindhome da ekipteki öteki isimler.

Wednesday Addams Dizi Mevzusu

Wednesday’in ortaya çıkan psişik kabiliyetlerde ustalaşma, kasabayı terörize eden korkulu bir katliam serisini engelleme ve 25 yıl ilkin ebeveynlerini karıştıran doğaüstü gizemi çözme girişimleri dizinin odak noktalarını oluşturacak. Komediyle korkuyu birbirine karıştıracak olan Wednesday, Nevermore  Akademisi’nde geçecek. Wednesday, kabiliyetlerini bu akademide geliştirmeye çalışacaktır. Fakat onunla beraber aynı okulu paylaşan ergen kızların olması ortalığı karıştıracaktır.

Bir çizgi romandan, 60’ların sitcom’una, Tony talibi bir müzikalden, film sersine kadar sevilen Addams Ailesi çeşitli biçimlerde ortaya çıktı. Bu sonbaharda, hortlak klanı yaklaşmakta olan “Wednesday” yan hikayesiyle hayata geçirilecek ve Netflix diziden resmi teaser fragmanı yayınladı. Tim Burton’ın yönetmenliğinden gelen dizi, Morticia ve Gomez Addams’ın genç kızıWednesdayWednesday olarak “You” yıldızı Jenna Ortega’yı takip ediyor.

Wednesday Addams 1.Sürem 1.Bölüm izle Cuma akşamı Netflix ekranlarında kalmış olduğu yerden devam edecek. Wednesday Addams 1.Sürem 1.Bölüm Fragmanını hd kalitede yazının devamında seyredebilirsiniz.

 

Başrollerinde Jenna Ortega, Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Wednesday Addams bu hafta yayınlanacak mı?

Wednesday Addams 1.Sürem 1.Bölüm izle

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar