Reklam1

TV8 Canım Annem 131. Bölüm Fragman İzle

reklam2

 Bu makalemizde sizlere :  TV8 Canım Annem 131. Bölüm Fragman İzle Full İzle, Son bölümünde neler oldu ? İlk fragman Nezaman Yayınlanacak gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Canım Annem yeni bölümleriyle TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Gündüz kuşağının en sevilen ve izlenen dizisi Canım Annem 131. Bölüm Fragmanı gösterildi. Fragmanı izleyen dizi severler heyecanla yeni kısmı beklemeye başladı.

29 Ağustos Pazartesi Canım Annem 131. Bölüm Fragmanı İzle. Günlük dizi Canım Annem dizisinin 131. Bölüm Fragmanı sizlerle. Dizinin yeni bölüm fragmanını merak eden dizi severler bugün yayınlanacak olan 131. Bölüm fragmanını seyretmek için arama motorlarında araştırma halletmeye başladı. 29 Ağustos Pazartesi günü yayınlanacak Canım Annem 131. Bölüm fragmanı haberimizin devamında yer ediniyor.

 

Canım Annem Mevzusu

Zeynep annesini oldukça seven ona oldukça bağlı güzel bir kızdır. Bigün anası Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Bu sebeple Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

 

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in yaşamı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılmış olur. Murat şimdi kızı için, nefret etmiş olduğu eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık anası olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi bulunduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

 

Canım Annem 131. Bölüm Fragmanı

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu ekibi ve mevzusuyla dizi severler tarafınca en oldukça izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en oldukça izlenen diziler içinde yer edinen Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içinde en oldukça takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer ediniyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer ediniyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar