Reklam1

Tozluyaka 8.Bölüm 2. Fragmanı izle

reklam2

Bu makelemizde sizlere :  Tozluyaka 8.Bölüm 2. Fragmanı süratli bir halde sitemizde yayınlanmıştır. Fox TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Tozluyaka dizisinin yeni kısmı 22 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Emre Kınay ve Dolunay Soysert benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Tozluyaka bu hafta yayınlanacak mı?

 

 

 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Cemre'ye meydana getirilen haksızlık Ali ve arkadaşları kadar Berk'in de oldukca pişman olmasına niçin olur. Hepimiz yapmış olduğu hatayı telafi etme derdindeyken Ali ve Berk'e uyarı durumunda bir başka gizemli ileti daha gelir. Sadece bu kez bu gizemli kişinin kim bulunduğunu bulmaya oldukca yaklaşmıştır Ali.

Kenan'ın evinde Vefa'ya ilişik anahtarlığı gören Derya'nın şüpheleri ise had safhadadır. Gençlere bu durumu anlatamadığı için tek destekçisi Önder'den yardım ister. Kenan'ın konser gecesine dair sakladıkları olduğuna inanıyorlardır ve bunu kanıtlamak için harekete geçerler.

Tüm bu kaosun ve gizemin içinde yeşeren aşklar, yeni arkadaşlıklar ve biten dostluklar ile yeni başlangıçların ilk adımı da atılmış olur.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar