Reklam1

Sokağın Çocukları 5.Sezon 5.Bölüm izle

reklam2

sokağın çoçukları 5.sezon oyuncuları sokağın çoçukları 5.sezon ne zaman sokagın çoçukları 3.sezon izle sokağın çoçukları 5 sezon 2 bölüm izle filmci dayı sokağın çoçukları 1.sezon izle sokagın çoçukları 2.sezon izle kaçak sokağın çoçukları 5 sezon 4 bölüm izle kaçak sokağın çoçukları 5 sezon 4 bölüm ne zaman

 Sokağın Evlatları 5.Sürem 5.Bölüm izle ile Cuma akşamı BLU TV ekranlarında kalmış olduğu yerden devam edecek. Sokağın Çocukları 5.Sürem 5.Bölüm fragmanı hd kalitede yazının devamında seyredebilirsiniz.

Başrollerinde Mehmet Elmas, Furkan Murat Uğur, Hakan Erkuran benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Sokağın Evlatları bu hafta yayınlanacak mı?

 

Sokağın Evlatları 5. SeZON 5.Bölüm izle

Sokağın Çocukları dizisinin 5.sürem 5. bölüm özeti oku BLU TV. Sokağın Evlatları dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Sokağın kurallarıyla büyümüş, büyüyen ve büyümeye hazırlanan üç nesil üstünden ‘sokağın adaleti’ terimine değişik, evrensel ve gerçekçi bir bakış. Murat, 23 yaşlarında bir delikanlıdır. Dul annesiyle birlikte yaşayan Murat yeri gelir minik kardeşi Çarli ve yaşça kendisinden büyük olmasına karşın ağbisi Suat’a babalık eder, yeri gelir üç çocuğuyla hiç kimseye tamah etmeden hayata tutunmaya çalışan Beyza’ya dayanak olur. Murat bununla beraber zekâsı ve cesaretiyle mahallenin ağbisi Şehmuz Ağa’nın da gözbebeğidir. Fakat Şehmuz Ağa’nın onca genç varken Murat tercihi, elbet güç harbinde dengeleri de etkileyecektir. Murat bir taraftan iki kardeşi ve anası arasındaki dengeyi sağlamaya çalışırken, öteki taraftan mahallenin ağbisi Şehmuz Ağa’nın gözüne girmeye iş yapmaktadır. Doğal her hikâyede olduğu benzer biçimde Sokağın Evlatları’nda da her seçim, bir vazgeçişi de bununla beraber getirir.

Sokağın Evlatları Dizi Mevzusu 

Sokağın Evlatları kanunların yetersiz kalmış olduğu bir dünyada kendi adaletini sağlamak zorunda kalan gençlerin öyküsünü insanî bir yerden konu alıyor. “Hakkaniyet nedir?”, “Bir genç sokakta iyi mi ayakta kalır?” benzer biçimde sorulara iyi ve fena değil, gri karakterler üstünden mercek tutan Sokağın Evlatları web platformu BLU TV üstünden yayınlanıyor. Peki, Sokağın Evlatları dizisinin oyuncuları kimler? Sokağın Evlatları dizisinin yönetmen koltuğunda Sıfır Bir dizisiyle büyük ün yakalayan Kadri Beran Taşkın yer ediniyor. Ek olarak dizinin senaristliği da Sıfır Bir yazarları tarafınca kaleme alındı. Sokağın Evlatları dizisinin mevzusu da muhtemelen sokakta yaşayan evlatların yaşadıkları zorluklar ve düştükleri fena yollar yaşam mücadeleleri olacaktır. Sokağın Evlatları dizisinde yaşam mücadelesi veren çocuklar izleyenlerin içini acıtacak. Kim bilir en acı şekilde sokakta yaşayan evlatların yaşamını seyirci gözleri önüne serecektir. Sokağın Evlatları dizisi mevzusu bu şekilde olacaktır.

SOKAĞIN ÇOCUKLARI OYUNCULARI

Yayınlandığı ilk bölümle büyük merak uyandıran Sokağın Evlatları dizisinin oyuncu kadrosunda Mehmet Elmas, Furkan Murat Uğur, Hakan Erkuran, Nesih Turunç, Soner Çelik, Oğuz Öztaş, Kerem Ali Yengüner, Arda İlkin Parlak, Alper Parlak ve Gökhan Diğicibaş benzer biçimde oyuncular rol alıyor.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar