Reklam1

Seversin 12.Bölüm Önizleme izle

reklam2

 Seversin 12.Bölüm Önizleme süratli bir halde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Seversin dizisinin yeni kısmı 17 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Burak Yörük ve İlayda Alişan şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Seversin bu hafta yayınlanacak mı?

 
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.
 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Asya, Tolga'nın aşk ilanıyla şoke olmuştur. Kalbi bu açıklamayı kucak açarak karşılaşa da aklı onu durdurmaktadır. Asya Tolga'yla açık konuşur, onun hislerinde samimi olduğundan emindir fakat bu ne kadar sürecektir. Tolga Tuna'nın deli gönlü bu aşkı ne kadar taşıyabilecektir.

Asya'nın, Tolga Tuna'nın “kalbi kırılmışlar” listesine eklenmeye niyeti yoktur. Tolga, Asya'nın düşüncesine hak verir; o da kendisinin farkındadır. Tolga aşkını kanıtlama edebilmek için savaşım etmeye karar verir. Karşısına çıkacak en büyük engel kendisi olacaktır. Aşık Tolga, yılların pekiştirdiği onca alışkanlığını değiştirip, içindeki Tolga Tuna'yı saf dışı ederek Asya'ya kendini kanıtlama edebilecek midir?

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar