Reklam1

Seversin 12.Bölüm 2. Fragmanı 17 Ağustos Çarşamba

reklam2

 seversin 12 bölüm fragmanı seversin 11 bölüm izle duy beni 6 bölüm full izle youtube senden daha güzel senden daha güzel fragman..Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı?

Nazlı'nın "Asya benim hayatımı çaldı" açıklaması gündeme bomba benzer biçimde düşer. Asya yaşamını ve ailesini alt üst eden bu kaotik ortamdan kendi yaşamına dönmeye karar verir ve işi bırakır. Başta Bahri olmak suretiyle hepimiz onu vazgeçirmek için uğraşırken en yürekli hamle Tolga'dan gelecektir.

Çalmış olduğu mağazaya geri dönen Asya'nın yanında ise giren Tolga, Asya'yı diziye geri dönmeye ikna etmek mevzusunda kararlıdır. Nazlı ise yoğun medya ilgisinden memnun, hayatında yeni bir dönem başlattığından eminken, işlerin o denli da istediği benzer biçimde yürümeyeceğini kısa sürede anlamış olur.

Tolga'nın çabaları ve Nazlı tarafındaki gelişmeler Asya'yı Aşk Girdabı'na geri döndürür. Sadece Asya ile ilgili sürpriz bir gelişme Tolga'yı köşeye sıkıştıracaktır.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar