Reklam1

Seversin 12.Bölüm 1 Fragmanı

reklam2

 Seversin 12.Bölüm 1 Fragmanı hd kalitede sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük heyecanla izlenen Seversin dizisinin yeni kısmı 17 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.


Başrollerinde Burak Yörük ve İlayda Alişan benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Seversin bu hafta yayınlanacak mı?


Seversin 13.Bölüm Fragmanı


Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.


Yeni Bölüm Özeti

Tolga, Asya’ya olan hislerini sorgularken Asya da Tolga’nın davranışlarına anlam vermeye iş yapmaktadır. Sete gelen haber aniden çekimleri durdurur. Aşk Girdabı’nın senaristi Sefa Oran, Bahri’yi arayıp diziyi artık yazmayacağını söylemiştir. Bir anda gözler Tolga’ya çevrilir bu sebeple kısa süre önce verdiği bir röportajda Tolga çekimlerde sahnelerin yüzde seksenini doğaçladığından bahsetmiştir. Bahri Tolga ve Asya’yı Sefa Oran’ı ikna etmesi için görevlendirir. Kahramanlarımız Sefa Oran’la konuştuklarında meselenin altında yatan asıl sebebin kötü sonla sonlanmış olan bir aşk hikayesi bulunduğunu anlarlar. Asya ve Tolga bir yandan kendi iç dünyalarında aşkı sorgularken bir taraftan da Sefa Oran’ı aşkına kavuşturup Aşk Girdabı dizisinin geleceğini kurtarabilecekler midir?


Seversin Dizi Konusu

Kanal D İç Yapımlar tarafınca özenle hazırlanan ve yaz sezonuna damga vurması beklenen diziyi Barış Erdoğan ve İlker Arslan kaleme alırken yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli oturuyor. İddialı yapımda oyuncu bir genç ile oyuncu olmaya çalışan bir genç kızın hikayesi Kanal D ekranlarında yerini alacak. Dizinin oyuncu kadrosunda İlayda Alişan ve Burak Yörük’e Nergis Kumbasar, Halil İbrahim Kurum, Zeynep Kankonde, Ozan Dağgez, Ceren Taşçı, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Atakan Yılmaz, Hazal Benli, Ceren Yıldırım, Yağmur Gurur, Elif Çapkın ve Nihayet Şahin gibi adlar birlikte rol alıyor.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar