Reklam1

Sesini Duyur 1-2 M. Rise PDF Kitap

reklam2

 Bu makalemizde sizlere : Sesini Duyur 1-2 M. Rise: Sesini Duyur kitabı ne anlatıyor? Sesini Duyur serisi kaç kitap? Sesini Duyur kitabı kaç sayfa? Kimse gerçek değil konusu nedir? Sesini Duyur 2 Sesini Duyur Konusu Sesini Duyur 2 ne zaman çıkacak Sesini duyur 2 konusu Sesini Duyur set Sesini Duyur 2 oku sesini duyur m.rise pdf Sesini Duyur 2 çıkacak mi


Sesini Duyur 2 (Ciltli)

M. Rise  EPHESUS YAYINLARI

Maya Erez her şarkı söylediğinde, sesi gökyüzü ve yeryüzü arasında ahenk oluşturuyor, insanların ruhlarında gizli kapıları aralıyor ve derilerinin altına umut aşılıyordu.

 

Gitarımla onun sesine eşlik ederken dönüp bana doğru baktı. Kristal mavisi gözleri sahne ışıkları gibi parlıyor, mikrofonu tuttuğunda enerjisi en çok beni kuşatıyordu. Bu, benim için en baştan beri tehlikeliydi.

 

Bir duvardan hayatıma düştüğünden beri zihnimde bir başkaldırı sezmiş, ikiz kardeşlerimle yürümeyi planladığım müzikle çevrili bu yolda onu asla istememiştim.

 

Fakat artık grubumdaydı ve bununla da kalmayıp kanıma bile karışmaktaydı.

 

Ben Bora Ateş.

Ateş grubunun lideri…

Sizi grupta olmasını asla istemediğim Maya Erez’le olan savaşıma tekrar davet ediyorum. Fakat dikkatli olun, bu sefer ortalık fena karışacak.

 

Sesini Duyur serisinin ikinci ve son kitabında Maya Erez ve Ateş kardeşlerin yüksek sesli yolculuğu hız kesmeden devam ediyor. M. Rise okurları yine adrenalinin sınırlara dayandığı, aşk vehüznün iç içe geçtiği bir maceraya davet ediyor.


Yayın Tarihi: 23.06.2022

ISBN: 9786258133134

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 368

Cilt Tipi: Ciltli

Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı

Boyut: 13.5 x 21 cm

Bu üründen 21 adet satın alınmıştır.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar