Reklam1

Senden Daha Güzel 10.Bölüm Fragmanı İzle

reklam2

 Senden daha güzel yeni bölüm fragmanı Senden Daha Güzel Senden daha güzel 7 bölüm fragmanı Senden daha güzel fragman 7 Senden daha güzel fragman 6 senden daha güzel fragman 6. bölüm Senden daha güzel fragman 2 Seversin fragman Senden Daha Güzel 10.Bölüm Fragmanı süratli bir halde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Senden Daha Güzel dizisinin yeni kısmı 16 Ağustos Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Cemre Baysel ve Burak Çelik şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Senden Daha Güzel bu hafta yayınlanacak mı?

 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı?

Komut'in yaralanmasıyla beraber Büyü en büyük travmasıyla yüzleşir. Büyü, uzun yıllardan sonrasında ilk kere cerrahi bir müdahalede bulunur. Bu kazanın Komut'de kalıcı bir tesiri olup olmayacağı ise muallaktadır. Komut ve Büyü'un kendilerini korumak için söyledikleri nişanlandıkları yalanı mahalli bir haber olmaktan çıkar, bu yalanın İstanbul'daki kliniği etkileyecek neticeleri olur. Büyü'un babası Ferdi'nin kliniği ziyareti ise Büyü'un hayatında büyük değişiklere niçin olacaktır.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar