Reklam1

Senden Daha Güzel 10.Bölüm 2. Fragmanı, Son Bölüm izle

reklam2

Senden Daha Güzel dizi hangi gün? Senden Daha Güzel hangi? Senden Daha Güzel kaç bölüm olacak? Senden Daha Güzel hangi kanalda? Senden Daha Güzel 1 Senden Daha Güzel izle Senden daha güzel son bölüm izle Senden daha güzel 2 Senden daha güzel 4 senden daha güzel 7. bölüm Senden daha güzel canlı izle Senden daha güzel son bölüm izle ddizi.. 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz. YENİ BÖLÜM ÖZETİ Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı? Buyruk'in yaralanmasıyla beraber 


Büyü en büyük travmasıyla yüzleşir. Büyü, uzun yıllardan sonrasında ilk kez cerrahi bir müdahalede bulunur. Bu kazanın Buyruk'de kalıcı bir tesiri olup olmayacağı ise muallaktadır. Buyruk ve Büyü'un kendilerini korumak için söyledikleri nişanlandıkları yalanı mahalli bir haber olmaktan çıkar, bu yalanın İstanbul'daki kliniği etkileyecek neticeleri olur. Büyü'un babası Ferdi'nin kliniği ziyareti ise Büyü'un hayatında büyük değişiklere niçin olacaktır.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar