Reklam1

Prestij Meselesi Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu Vizyon Tarihi

reklam2

Prestij filmi ne anlatmak istiyor? Prestij filmin sonunda ne oldu? Prestij hikayesi gerçek mi? Prestij Netflix ten kalktı mı? The Prestige film çözümlemesi Prestij filmi izle Türkçe Dublaj 1080p Prestij ekşi Prestij Fragman Prestij Türkçe Dublaj izle, Jet Film Prestij oyuncular Prestij IMDb Prestij NetflixMahsun Kırmızıgül yeni vizyona giren filmi için kolları sıvadı. Hem müzisyen hem oyuncu hem de senarist ve yönetmen olan Mahsun Kırmızıgül’ün beyazperde filmleri fazlaca seviliyor. Daha ilkin de birçok filme imzasını atan Mahsun Kırmızıgül Prestij Meselesi filmi için hazırlıkları başladı. Prestij Meselesi filmi oyuncu kadrosunda kimler var? Prestij Meselesi filmi mevzusu nedir? Prestij Meselesi filmi vizyon zamanı detayları konumuzun devamında sizlerle olacaktır.

 

Prestij Meselesi Filmi Oyuncu Ekibi

Mahsun Kırmızıgül daha ilkin Beyaz Melek, Güneşi Gördüm, New York’ta Beş Minare, Mucize, Vezir Parmağı ve Mucize 2: Aşk benzer biçimde filmlerle milyonlarca seyirciye ulaştırmıştı.  Şimdi de Prestij Meselesi filmi ile izleyici karşısına çıkıyor. Prestij Meselesi filmi oyuncu ekibi için emekler devam ediyor. Prestij Meselesi filmi hanım başrol oyuncusu belli oldu. Biran Damla Yılmaz Prestij Meselesi filmi başrolü oldu.

 

Biran Damla Yılmaz

Prestij Meselesi filmi hanım başrol oyuncusu olan Biran Damla Yılmaz son olarak Yasak Elma dizisinde Kumru rolündeydi. Biran Damla Yılmaz 1997 İstanbul doğumludur. Biran Damla Yılmaz Kırgın Çiçekler dizisinde meşhur olmuştu. Biran Damla Yılmaz Görkemli Yüzyıl, Yasak, Canevim, Baraj, Yasak Elma, Maske Kimsin Sen, Mucize 2 Aşk, Deli Dersane dizi filmlerinde rol aldı. Biran Damla Yılmaz toplumsal medya hesabı /bdamlayilmaz/

 

Prestij Meselesi Filmi Mevzusu

Mahsun Kırmızıgül’ün Prestij Meselesi filmi mevzusu birazcık değişik. Efsaneleşmiş müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu’nun Prestij Müzik’i kurup Mahsun Kırmızıgül, Özcan Deniz ve Haluk Levent’i bir araya getirme öyküsünü beyazperdeye taşıyacak. Türkiye’nin en sevilen şarkıcılarından üçünü buluşturan müzik şirketinin hikayesi iyi mi mevzu olarak işlenecek merakla bekliyoruz.

 

Prestij Meselesi Filmi Vizyon Zamanı

Kadrosunda Biran Damla Yılmaz’ın da yer alacağı Prestij Meselesi filminin 2023 senesinde gösterime girmesi planlanıyor. Tam tarih hemen hemen açıklanmasa da çekimleirn en kısa sürede başlayarak yeni yıldan sonrasında sinemalarda olması planlanıyor. Seyirciye bir müjde daha verelim. Prestij Meselesi filminin devam filminin de çekilmesi planlanıyor.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar