Reklam1

Önce anne babasını sonra kardeşlerini öldürdü

reklam2

 Edinilen bilgiye göre, Onikişubat ilçesine bağlı Önsen Mahallesi'nde saat 19.30 sıralarında B.Ö. (22) kendi evlerinin damına çıkarak maket bıçağı ile intihar girişiminde bulunduğu sırada yanına gelen babası M.Ö. (51), annesi H.Ö. (45), abisi H.F.Ö (25) ve kardeşi T.Ö'yü (11) babasına ilişik tabancayla vurduktan sonra kendi kafasına ateş etti.


İhbar üzerine bölgeye gelen sağlık ekipleri tarafınca yapılan incelemede H.Ö., H.F.Ö, T.Ö. Ve B.Ö’nün olay yerinde yaşamını kaybettiğini belirledi. Ağır vurulan baba M.Ö. Ise kaldırıldığı hastanede hayatını yitirdi.


BİR AİLENİN YOK OLDUĞU EVDEKİ CENAZELER MORGA KALDIRILDI


Onikişubat ilçesinde akşam saatlerinde meydana gelen ve bir ailenin yok bulunmasına neden olan vakada, 22 yaşındaki Burak Özyürek, evlerinin damında intihar girişiminde bulunmuş olduğu sırada kendisini vazgeçirmek isteyen babası polis memuru Mehmet (51), anası Hacer (45), ağabeyi Furkan (25) ve kardeşi Talha Özyürek'e (10) babasına ait silahla kurşun yağdırmıştı. Burak Özyürek, sonrasında aynı silahla kafasına ateş ederek dünyasına son vermişti. Dehşetin yaşandığı olayda anne Hacer ile ağabey Furkan ve Burak ile ailenin en küçük çocuğu Talha Özyürek hayatını kaybetmişti. Ağır yaralanan baba Mehmet Özyürek ise kaldırıldığı Sular Akademi Hastanesi’nde hayatını yitirmişti.


Aile fertlerinin cansız bedenleri, savcılık ve jandarma olay yeri inceleme ekiplerinin yapmış olduğu çalışmanın peşinden otopsileri yapılmak üzere Adli Tıp Kurumuna götürüldü. Kan donduran olayın yaşandığı evin çevresine toplanan vatandaşlar ise çalışmaları korku ve endişe dolu gözlerle izledi.


5 benlik ailenin cenazelerinin yarın Onikişubat ilçesi Önsen Mahallesi’ndeki mezarlıkta toprağa verileceği öğrenildi.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar