Reklam1

Nazlı Bulum Kimdir? Mahkum Dizisi Eylül Kimdir?

reklam2

Bu makalemizde Siz Değerli OzluSozleri.com Okurları, Kişinin hakkında  sizlere Nazlı Bulum  Kimdir?, Nazlı Bulum  nereli?, Nazlı Bulum  kaç yaşında?, Nazlı Bulum  nerede oturuyor?, Nazlı Bulum  evi nerede? , Nazlı Bulum  Evli mi? , Nazlı Bulum  hangi Burç’u ne? Nazlı Bulum  Sevgilisi kim ? , Nazlı Bulum  Telefon numarası , Nazlı Bulum  twitter hesabı, Nazlı Bulum  ne iş yapıyor ,Nazlı Bulum  instagram hesabı gibi Nazlı Bulum  ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri siz kıymetli okurlarımıza vererek Nazlı Bulum  hayatı ile ilgili birden çok bilgiyi sizlere aktaracağız.  Hangi dizilerde rol aldı?Mahkum dizisine yeni katılan Eylül karakteri de merak edildi. Bizlerde, Mahkum dizisi Eylül karakterini yakından tanıtacağız ve Mahkum dizisi Eylül karakteri kimdir? Mahkum dizisi Eylül karakterine yaşam veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha ilkin yer almış olduğu dizileri sizlerle. Mahkum Dizisine yeni gelen oyuncular.

 

Mahkum Dizisi Eylül Karakteri Kimdir?

Fox TV ekranlarında seyirci karşısına çıkan Mahkum dizisi 24. bölümde sürem finali yapmıştır. Eylül karakteri 25. bölümde seyirci karşısına çıkacaktır. Mahkum dizisine 2. sezonda katılan Eylül karakterini son olarak Sadakatsiz dizisi ile karşımıza çıkan oyuncumuz Nazlu Bulum canlandıracaktır.

 

Mahkum Dizisi Eylül Kimdir?

Mahkum dizisine yeni katılan Eylül karakterine oyuncumuz Nazlı Bulum yaşam verecektir. Eylül karakteri kadar bu karaktere yaşam verecek olan oyuncumuz Nazlı Bulum’da merak edildi. Bizde sizler için oyuncumuz Nazlı Bulum’u yakından tanıtacağız ve Nazlı Bulum kimdir? Daha ilkin hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk kere hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Benzer biçimde soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

 

Nazlı Bulum Kimdir?

17 Temmuz 1992 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Nazlı Bulum, 2009 senesinde Liseli Gençler Oyun Yazıyor! atölyesinde düzenlenen yarışmada 2 tiyatro oyunu yazmıştır. 2015 senesinde Kadir Özgü Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olan oyuncumuz bununla beraber yapımcı, senarist ve yönetmendir. Internasyonal Leonardo Oyun Yazarlığı Müfredat ve Eğitimi Geliştirme Projesi’ne katılan Nazlı Bulum kamera karşısına ilk kere 2012 senesinde Çıplak Gerçek dizisiyle geçmiştir.

 

Nazlı Bulum Yer Almış olduğu Diziler

Mahkum (Eylül, 2022)
Sadakatsız (Nil Tetik, 2020-2021)
Yarım Kalan Aşklar (Ebru, 2020)
Bartu Ben (Gizmo, 2018)
Umuda Kelepçe Vurulmaz (Peri, 2016-2017)
Çıplak Gerçek (Naime, 2012)

 

Nazlı Bulum Resmi İnstagram Hesabı

Mahkum dizisine ikinci sezonda katılan oyuncumuz Nazlı Bulum, resmi İnstagram hesabından hususi yaşamı ve yer almış olduğu projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 895 gönderisi ve 106 bin takip edeni bulunan oyuncumuz Nazlı Bulum’un resmi İnstagram hesabı: @nazli.bulum

 

Nazlı Bulum Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Nazlı Bulum’un hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Son devrin yıldızı parlayan isimlerinden önde gelen Nazlı Bulum evli değildir. Güzel oyuncumuz Nazlı Bulum’un daha ilkin basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır ve bundan dolayı Nazlı Bulum’un hayatında malum biri yoktur.

 

Mahkum Dizisi Eylül – Nazlı Bulum Giysileri

Kabiliyetinin yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üstüne çeken ve sektörde kısa sürede yükselen oyuncumuz Nazlı Bulum tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde Nazlı Bulum’un Mahkûm dizisinde giydirilmiş olduğu etek, elbise, pantolon, tişört, kazak, mont, ceket, ayakkabı şeklinde tüm giysilerini marka ve fiyat belirterek sizlerle paylaşacağız.

 

Mahkum dizisi Eylül karakterini ve Eylül karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Nazlı Bulum’u yakından tanıttık. Sizlerde mevzu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar