Reklam1

Mükemmel Eşleşme 6.Bölüm 2. Fragmanı izle

reklam2

 Bu Yazımızda sizlere Muhteşem Eşleşme 6.Bölüm 2. Fragmanı süratli bir halde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Muhteşem Eşleşme dizisinin yeni kısmı 20 Ağustos Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. #fragman #izle #son #bölüm #önizleme

Başrollerinde Ahmet Kayakesen ve Ayşegül Günay benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Muhteşem Eşleşme bu hafta yayınlanacak mı?

 
Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.
 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı?

Kerem'in, uzun süre ilkin onu terk edip İngiltere'ye yerleşen eski sevgilisi Ece, Türkiye'ye döner. Ece, Kerem'i asla unutamamış, hatta onu terk etmiş olduğu için oldukça pişman olmuştur. Zaman içinde bu durum Ece'nin, Kerem'i büyük bir takıntı haline getirmesine sebep olmuş ve Ece gözü kara bir aşık haline dönüşmüştür. Ece'nin şu an tek bir derdi vardır. Kerem'e tekrardan kavuşmak. Ece, Kerem'in hayatına tekrardan girmek için oldukça büyük ve tehlikeli bir plan yapmıştır. Öte taraftan gizemli bir adam mahalleye gelir ve sürekli Firuze ve Cevat'ın evini gözetlemeye, aileyi takip etmeye adım atar. Gizemli adam asla kimselerle konuşmuyor ve kimselerle göz göze gelmiyordur. Insanın amacı merak mevzusudur.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar