Reklam1

MasterChef Türkiye 46.Bölüm Fragmanı izle

reklam2

 Bu makalemizde sizlere  :  MasterChef Türkiye 46.Bölüm Fragmanı süratli bir halde sitemizde yayınlanmıştır. TV8 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen MasterChef yarışmasının yeni kısmı 20 Ağustos Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna tarafınca sunulan başarıya ulaşmış TV programı izleyenlere keyifli zaman geçirmek suretiyle ekranda olacak.

 

 

 

Programın son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen yapımda neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

 

TV8 ekranlarının hepimiz tarafınca büyük bir beğeni ve ilgiyle takip edilen yiyecek yarışması programı MasterChef Türkiye'de yeni sürem için hazırlıklar sürüyor. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliğini yapmış olduğu MasterChef Türkiye'de bu yıl gene rekabet ve coşku dolu bir sürem yaşanacak. Dünya mutfağını en iyi tanıtan ve özetleyen yarışmalar içinde yer edinen MasterChef'te bu yıl birbirinden yetenekli yarışmacılar, hem kendilerini geliştirip hem de yarışmanın en iyisi olabilmek adına boy gösterecek. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliğini yapacağı MasterChef Türkiye TV8 ekranlarında sizlerle!

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar