Reklam1

Kusursuz Kiracı dizisi Fragman Ön İzleme

reklam2

kusursuz kiracı dizisi 1. bölüm izle Kusursuz Kiracı dizisi ne zaman başlayacak kusursuz kiracı dizisi oyuncuları kusursuz kiracı 1. bölüm izle Kusursuz kiracı dizisi izle Kiracı dizisi konusu kusursuz kiracı uyarlama mı Kiracı dizisi Fox

Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü’nün başrollerini paylaşmış olduğu Kusursuz Kiracı dizisinin ilk duyurusu yapılalı aylar oluyor. Fox TV’de yayınlanacak diziyi ikilinin fanatikleri merakla bekliyor.

Kusursuz Kiracı dizisi, bu yazın dikkat çeken projelerinden birisi olacağı şeklinde gündeme gelmekteydi. Mevzusu ve oyuncuları konuşulmaya başlanan dizinin, yaz sezonu gelmesine ve yazlık diziler birer birer yayına başlamasına rağmen hala ekranda olmaması merakı artırmıştı.

Hepimiz Kusursuz Kiracı dizisinin ne vakit yayınlanacağını beklerken kulaklara gelen bir haber dizinin akıbetiyle ilgili ipucu verdi. Buna nazaran Fox TV, Kusursuz Kiracı dizisini önümüzdeki sezona ertelemeye karar verdi. Kanalın toplumsal medya hesabından dizinin ilk tanıtımı gösterildi

 

Tanıtımda, “Bir cinayeti iyi mi çözersin? Yeni dizimiz #KusursuzKiracı yakında FOX’ta” ifadelerine yer verildi. Ekranlara son olarak Alev Alev dizisi ile gelen Dilan Çiçek Deniz ile son olarak Masumiyet dizisinde seyrettiğimiz Serkay Tütüncü’nin partnerliği seyirciden tam not aldı. ‘Bu sonbaharın en iyi dizisi olacak şeklinde yorumlar yapılmış oldu.

Bir apartmanda geçen hikayesi ile Kusursuz Kiracı merakla umut ediliyor. Dizide Dilan Çiçek Deniz’i ‘Mona’ isminde genç bir gazeteci olarak izleyeceğiz. Serkay Tütüncü ise ‘Yakup’ karakteri ile gene gazeteci rolüyle ekrana gelecek.

Kusursuz Kiracı dizisi Oyuncuları 

MF Yapım imzalı, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın yapmış olduğu, senaristliğini Nermin Yıldırım’ın yazdığı Kuzursuz Kiracı’da Serkay Tütüncü ve Dilan Çiçek Deniz ikilisine usta oyuncu Bennu Yıldırımlar ile beraber, Melisa Döngel, Ruhi Sarı, Rüçhan Çalışkur, Beyti Engin, Hasret Tokaslan, Ümit Kurt, Deniz Cengiz,  Suzi Dinç, İncinur Daşdemir, Nilsu Yılmaz  ve Pelin Polat’ın da aralarında bulunmuş olduğu oyuncu ekibi birlikte rol alıyor.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar