Reklam1

Kara Tahta 18.Bölüm 1 Fragmanı

reklam2

 Kara Tahta 18.Bölüm Fragmanı hd kalitede sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük heyecanla izlenen Kara Tahta dizisinin yeni bölümü 17 ağustos çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.


Başrollerinde Furkan Andıç ve Miray Daner şeklinde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Kara Tahta bu hafta yayınlanacak mı?


Kara Tahta 18.Bölüm 1 2 3 Fragmanı Son Fragmanı


Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.


YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Atlas, Yasemin’in kaybolan telefonuyla alakalı bu denli kaygı ortamı yaratılmasından şüphelenir. Irmak her ne kadar telefonun önemsizliğine dair bahaneler üretmek zorunda kalsa da Atlas ikna olmaz ve telefonu kimin gönderdiğine dair iz sürer. Irmak telefon bulunmuş olduğu için mutludur. Bunu kısaca sıra Hikmet’in cinayet vakasına dair fikirleri de Irmak ve Yasemin’i rahatlatır. Irmak artık düğün hazırlıklarına içtenlikle dahil olur. Yaptıklarının bir oyun olduğunu kabul eden Bekir’in ise düğün günü ortaya çıkacak büyük bir sürprizi vardır.


Kara Tahta Dizi Konusu

Furkan Andıç en son ortalama iki yıl ilkin Çatı Katı Aşk dizisiyle görüntülenmişti. Miray Daner ise en son 2018 senesinde Kanal D’de ekrana gelen Bir Litre Gözyaşı’nda rol aldıktan sonra yeni projelerinde tercihini dijital platformlardan yana kullanmış ve Saygı, Hakan: Muhafız dizilerinde rol almıştı. Miray Daner ile Furkan Andıç ikilisinin yeni dizide buluşacağının ortaya çıkması ile beraber hayranlar büyük bir beklenti içerisine girdi. Bugün yönetmen Ender Mıhlar çekmiş olduğu selfie ile bizleri #IrLas çifti ile tanıştırdı.


Lise yıllarındayken zorbalığa uğrayan Atlas (Furkan Andıç) seneler sonra matematik öğretmeni olarak kendi okumuş olduğu okula atanır. Eski aşkı Irmak’la (Miray Daner) yüzleşmek zorunda kalan Atlas’ın dönüşü tesadüf mü tevafuk mu? Kadrosunda Çiçek Dilligil, Cengiz Bozkurt, Onur Durmaz gibi başarıya ulaşmış isimlerin de bulunduğu Kara Tahta dizisi, 30 Mart Çarşamba akşamı TRT1’de ekrana gelecek ilk bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar