Reklam1

İsmail Küçükkaya Kimdir ? Fox Tv’den Neden Ayrıldı

reklam2

 Bu makalemizde sizlere : Ekranların sevilen yüzü Haber Sunucusu İsmail küçükkaya hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.. İşte detaylar..Kanalın marka yüzü haline gelen İsmail Küçükkaya’nın Fox Tv’den ayrılma sebebi ve geri gelip gelmeyeceği de merak edildi. Bizde sizler için araştırdık ve İsmail Küçükkaya Fox Tv’den niçin ayrıldı? Geri gelecek mi? Şeklinde soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

 

İsmail Küçükkaya Fox Tv’den Niçin Ayrıldı?

Başarıya ulaşmış gazeteci İsmail Küçükkaya, 2013’ten beri Fox Tv’de gösterilen Çalar Saar programını sunmaktadır. İsmail Küçükkaya’nın 29 Ağustos’ta yeni sezonu açacak FOX Haber’le yola devam etmesi bekleniyordu. Sadece İsmail Küçükkaya, Fox Tv ile yollarını ayırmıştır. Çalar Saat seyircileri tarafınca bu ayrılığın sebebi de merak edildi. İsmail Küçükkaya, Fox Tv’den kendi istediği ile ayrılmıştır.

 

 

İsmail Küçükkaya Fox Tv’ye Geri Gelecek Mi?

2013 yılından beri her sabah Fox Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkan İsmail Küçükkaya Çalar Saat programını sunmaktaydı. Fox Tv’nın yüzü haline gelen İsmail Küçükkaya’nın bu sezonda Fox Tv’de olması bekleniyordu. Sadece son çıkan haberlere nazaran başarıya ulaşmış gazeteci Fox Tv ile yollarını ayırmıştır. İsmail Küçükkaya, başka bir kanalla antak kalma elde etmiştir ve Fox Tv’ye geri gelmeyecektir.

 

İsmail Küçükkaya Yeni Sezonda Hangi Kanalda Olacak?

İsmail Küçükkaya Fox Tv’ye geri gelmeyecektir. Bunun sebebi de gazeteci İsmail Küçükkaya’nın başka bir kanalla antak kalma yapmasıdır. İsmail Küçükkaya’nın yeni sezonda hangi kanalda olacağı da merak edildi. Başarıya ulaşmış gazeteci Halk TV’de seyirci karşısına çıkacak ve 12 Eylül’den itibaren sabah haberlerinin yanı sıra haftada bir akşam yayınlanacak söyleşi programında da sunuculuk yapmış olacaktır.

 

İsmail Küçükkaya Fox Tv’den niçin ayrıldı? Geri gelecek mi? Şeklinde soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde mevzu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar