Reklam1

Hayat Bilgisi'nin Sevda Hoca'sı Belma Canciğer artık bambaşka biri... Son halini görenler gözlerine inanamıyor 10 Ağustos 2022 Çarşamba

reklam2

 Bir devrin en popüler yapımlarından olan Hayat Bilgisi dizisinde Sevda Hoca karakterine yaşam vermiş olan Belma Canciğer, şimdilerde ekranlardan uzak bir ömür sürüyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Belma Canciğer'in son hali gündem oldu. Ünlü oyuncunun seneler içinde daha da güzelleştiği gözlemlendi.


Belma Canciğer Kimdir ? Nereli ? Evli mi 

2003-2006 yılları arasında ekrana getirilen başrollerinde Perran Kutman, Tarık Pabuçccuoğlu, Kerem Kupacı ve Paşhan Yılmazel gibi adların rol almış olduğu Hayat Bilgisi, yayınlandığı yıllara damgasını vurdu. Hayat Bilgisi dizisi oyuncularının son halleri ile gündeme geliyor.


Dizide Müdür Bey'in sevgilisi Sevda Hoca rolüyle seyirci karşısına çıkmış olan meşhur oyuncu Belma Canciğer, bir süredir ekranlardan uzak duruyor. Herhangi bir projede rol almayan ünlü isim hayranlarının merakını toplumsal medyada paylaşımlarıyla gideriyor.


HAYAT BİLGİSİ'NİN SEVDA HOCA'SI BELMA CANCİĞER SON HALİ


Şimdilerde 50 yaşında olan Belma Canciğer, adeta yıllar meydan okuyor. Canciğer'in son hali fanatiklerinden tam not aldı. İşte Belma Canciğer'in son hali;

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar