Reklam1

Haftalık Burç Yorumları 11 Ağustos 17 Ağustos 2022

reklam2

 Haftanın En Şanslı Burçları hangisi ? Sizler İçin kaleme Aldık, İşte detaylar..


11 Ağustos Perşembe saat 21.30’da Venüs, Aslan burcuna geçiyor. Görüşlerinin ne kadar gerçekçi olduğunu sakince değerlendirmelisin. Asla ayrımcılık yapma! Tutkun artabilir. Yeni ve heyecan verici fırsatlardan en iyi biçimde yararlan.


12 Ağustos Cuma saat 04.35’te Kova burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Amaç arayıp bulacağın değil inşa edeceğin bir şeydir. Doğru olan ne yaparsak tecrübe edelim yaptığımız şeye gaye katmaya çalışmak ve doğal şekilde gelişmesine izin vermektir.

Koç


Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, Venüs’ün Aslan burcuna geçmesiyle birlikte kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz. Işığınızın parlaması, kendinize zaman ayırmanız sizi bir adım öne taşıyabilir.


Boğa


Yönetici gezegeniniz Venüs’ün Aslan burcuna geçmesiyle evinizde her an sevinçli olacağınız ve eğlenceli zaman geçireceğiniz değişiklikler yapabilirsiniz. 12 Ağustos’taki Kova dolunayı ile kariyerinizin geleceğini belirleyen kırılma noktaları yaşayabilirsiniz.


İkizler


Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, Venüs’ün Aslan burcundaki seyahatiyle birlikte siz de bazı seyahatlere çıkabilir, kısa turlarla hem tatilinizi yapmış olup aynı zamanda ticari girişimlerinizi takip edebilirsiniz.


Yengeç


Aslan burcuna geçen Venüs’ün etkisiyle parasal anlamda şanslı bir döneme giriyorsunuz. 12 Ağustos’ta Kova burcundaki dolunay ile vakalara her zaman baktığınız yerden daha farklı bir açı belirlemeniz icap ettiğini anlıyorsunuz. Kendinize ve çevrenize karşı daha ılımlı ve yapıcı olmalısınız.


Aslan


Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, Venüs’ün burcunuzda gezi etmesiyle kendinizi her zamankinden daha ışıltılı ve heyecanlı bulabilirsiniz. İlişkiler mevzusunda şanslısınız, heyecanlanacağınız birliktelikler için adımlar atabilirsiniz.


Başak


Venüs’ün Aslan burcunda seyretmesiyle eski ilişkileriniz ve kapattığınızı sandığınız bazı defterleriniz gündeme gelebilir. 12 Ağustos’taki Kova dolunayı ile emek verme ortamınızla ve düzeninizle ilgili durumlar nihayete eriyor. Kendinize ve sorumluluklarınıza odaklanmanız gerekmektedir.


Terazi


Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, idareci gezegeniniz Venüs Aslan burcuna geçiyor ve size de sosyal bir devrin kapısını açıyor. Daha enerjik ve umut dolu tavrınız dikkatleri çekebilir.


Akrep


Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, Aslan burcunda seyahat etmeye başlayan Venüs’ün etkisiyle kariyerinizde hem maddi bununla beraber tinsel kazanımlar elde edeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Kendinizi ve işinizi daha iyi gösterebilir. Özgüveninizin ve motivasyonunuzun yükselmesi sizi her mevzuda bir adım öne taşıyor.


Yay


Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi size sevdiğiniz ve ilginizi çeken mevzulara yönelme isteği verebilir. Bu isteği normalden daha yoğun hissedeceğiniz bir dönemdesiniz.


Yay Burcu - HaftalıkYay Burcu - Haftalık

Oğlak


Venüs’ün Aslan burcundaki seyahati süresince ekonomik açıdan şanslısınız. Kova burcundaki dolunay ile neyin değerli olduğu ve olmadığı mevzusuna fazlasıyla kafa yorabilirsiniz.


Kova


Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, Venüs’ün Aslan burcuna geçmesiyle ilişkileriniz en mühim gündem maddeniz haline gelebilir. Dikkatleri üzerinizde topluyorsunuz.


Balık


Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balıkolanlar, Aslan burcuna geçen Venüs size aşkın ayak seslerini duyurabilir. Üzerinde yeteri kadar durmadığınız veya kabullenemediğiniz durumlar varsa bunlarla son kere yüzleşmeniz gerekebilir.Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar