Reklam1

Gül Masalı 9.Bölüm Fragmanı İzle

reklam2

 Gül Masalı 9.Bölüm Fragmanı ile ATV ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Gül Masalı dizisinin yeni kısmı 21 ağustos pazar akşamı 20.00’da ATV’de!

 

Başrollerinde Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gül Masalı bu hafta yayınlanacak mı?

 

Gül Masalı 9.Bölüm Fragmanı

 

Gül Masalı 9. bölüm özeti oku ATV. Gül Masalı yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Toprak’ın Atabeylerin davetine Gonca’yla gelmesi bomba tesiri yaratmıştır. Utancından yerin altına geçen Ece olanlardan Canan’ı görevli meblağ. Sadece Atabeyleri bekleyen tek şok bu değildir. Ticari olarak onları köşeye sıkıştıran Fuat Demirci nihayet Halil ve Rıfat’ın karşısına çıkar. Üstelik Fuat, Gülümser ve Mehmet’in geçmişine dair pek oldukça bilgiye de haizdir. Bu yüzleşme Halil’in kabuslarını daha da büyütür. Atabeylere açıkça meydan okuyan Fuat’ın yapacakları ise daha yeni adım atmıştır. Fuat, Gonca’ya kolay kolay reddedilemeyecek bir teklif yapar. Her şeye karşın Gonca’yı savunmakta ısrar eden Toprak tam bir yol ayrımına gelir. Gonca öz babası hakkında bilmediği başka gerçekler bulunduğunu öğrenir. Tahir’in kaygılarına karşın Gonca bu gerçeklerin peşine düşecek midir? Toprak ve hayalleri içinde kalan Gonca ne yapmış olacaktır? İki sevdalının aşkları ardı arkası kesilmeyen bu darbelere dayanabilecek midir?

Gül Masalı Dizi Mevzusu

Yönetmenliğini Sadullah Şentürk’ün üstlendiği, senaristliğini Aybars Bora ve Istek Aydoğdu’nun yazıya döktüğü Gül Masalı dizisi, yaz sezonuna damgasını vurmaya geliyor. Başrollerinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yıldızı Arif Pişkin ile Gülper Özdemir, Erdem Kaynarca ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer almış olduğu Gül Masalı dizisi, seyirciler tarafınca sabırsızlıkla umut ediliyor.

Yaz sezonunda ATV ekranlarında yayınlanacak olan Pastel Film imzalı Gül Masalı dizisinin çekimleri, geçtiğimiz hafta Isparta’da başlamıştı. İlgi çeken hikayesi ve kuvvetli oyuncu ekibiyle dikkati çeken Gül Masalı dizisinin ilk tanıtımı gösterildi. Haziran ayı içinde ilk bölümünün yayınlanması beklenen dizide Toprak ve Gonca’nın aşkı anlatılacak. Acıklı ve dramla dolu bir takım olan Gül Masalı öteki keyifli yaz dizilerinden ayrışacak benzer biçimde görünüyor. Merakla beklenen dizinin kadrosunda Sarp Can Köroğlu, Bülent Düzgünoğlu, Gülçin Hatıhan, Serdem Paçal, Yağmur Başkurt, Mehmet Şeker, Suat Sungur, Sait Genay, Tuğba Tutuğ, Murat Ercanlı, Turan Selçuk Yerlikaya ve Serdem Paçal benzer biçimde adlar içeriyor.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar