Reklam1

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 6.Bölüm Son Bölüm Tek Part İzle

reklam2

 Bu makalemizde sizlere :  Gelsin Hayat Bildiği Gibi 6.Bölüm Son Bölüm Tek Part İzle Full İzle, Son bölümünde neler oldu ? İlk fragman Ne zaman Yayınlanacak gibi yanıtları da bulabilirsiniz.


Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde 6.Bölüm Son Bölüm İzle! 25 Ağustos Tek Parça İzle... Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde yeni bölüm bu akşam izle! Seneler ilkin kendisini terk eden Güvenli’i karşısında gören Derya yaşamının şokunu yaşar. Anası ve komşusunu konuşurken duyunca yüzleşmek için gittiği Mert’in evinde Aylin’i gören Gizem, ikilinin içinde arkadaşlık haricinde bir ilişki bulunduğunu düşünür.

 

 

Derya’ya söyledikleri yalanın ortaya çıkmayacağını düşünen Mert ve Aylin ise Esra’nın planından habersizdir. Esra, Derya’nın karşısına asla hoş olmayan bir halde çıkar. Bu karşı karşıya gelme sonucu Aylin, Mert ve Derya için asla istemediği bir karar vermek zorunda kalır.

 

Melek hayatında bazı şeyleri yoluna soktuğunu düşünürken avukatından almış olduğu bir telefon tüm umutlarını soldurur. Aygün ise kızının başındaki derdi bilmiş olduğu halde mahalleden kızına talip olan İlyas’la ilgili Melek’in aklını çelmeye çalışır. Melek’e takıntılı bir aşk besleyen İlyas sevdiğini Zülfikar’a bırakmamaya kararlıdır.

 

Derya’nın yanı başlangıcında olduğundan habersiz olan Sadi Payaslı, Songül’le atışmalarının gerçek bir çift atışmasına döndüğünün farkına varır. Payaslı seneler sonrasında ilk kez bir hanımla akşam yemeği için randevulaşır sadece gece asla tahmin etmediği bir adreste son bulur.

Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde 6.Bölüm canlı gösterim İzlemek için tıkla

 

 
Veli toplantısında Sadi Payaslı ‘hepimiz ikinci bir şansı hak eder’ diyerek okula yeni gelen beş öğrenciden huzursuz olan velilere büyük bir ders verdi.
Toplantıya sonradan katılan Derya ise Güvenli’i karşısında coğrafya öğretmeni olarak görmüş oldu!
 
‘Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde’nin dördüncü bölüm tanıtımı gösterildi. Eski aşkı Güvenli’i okulda gördükten sonrasında Derya büyük bir şok yaşarken, Sadi ile Songül arasındaki kıvılcımlar giderek daha çok hissediliyor. Derya, Mert’in kaydını başka bir okula aldırmaya karar verirken Mert’in ne yapacağı merakla planlanıyor. Tanıtımın en dikkat çeken sahnesi ise Derya’nın Songül ile Sadi’nin evine gittiği anlamış olur oluyor.
 

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar