Reklam1

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 4 . Bölüm Ön İzleme

reklam2

 Show Tv Gelsin Hayat Bildiği Gibi Canlı izle wEB : Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde 4.Bölüm 2. Fragmanı süratli bir halde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde dizisinin yeni kısmı 11 Ağustos Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde bu hafta yayınlanacak mı?

 

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her kısmı büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

 
YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalınca. Son bölümde neler yaşandı?

Geçmişi ile tüm bağlarını koparan Sadi Payaslı'nın peşindekiler yerini bulmuşlardır. Üstelik Sadi Payaslı'nın izini gören tanıdık biridir.

Araz ve çetesi Karabayır Lisesi'nde kalan Aylin'in yerini bulmak üzeredir fakat Aylin'i bu beladan kurtaracak bir kahraman ortaya çıkar. Melek ve Zülfikar sonunda birbirlerine karşı olan duyguları açıklar.

Okul çıkışı takip edildiğini anlayan Payaslı, onu takip eden Nuri'nin adamlarına ufak bir tanışma partisi organize eder. Eve gelmeyen kardeşi Ozan için endişelenen Zülfikar, Ozan'ı bulmak için elinden geleni yapar. Sevda, Araz ve Vural ise gerçek işlerine dönerek, yol kenarında pusuya düşürdükleri aracı çalar. Sadece Araz, Vural'ın tavırlarından şüphelenmeye adım atar.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar