Reklam1

Gelinim Mutfakta Puanları 24 Ağustos 2022 Tek Part 968. Bölüm İzle

reklam2

 Bu makalemizde sizlere :  Gelinim Mutfakta Puanları 24 Ağustos 2022 Tek Part 968. Bölüm İzle Full İzle, Son bölümünde neler oldu ? İlk fragman Nezaman Yayınlanacak gibi yanıtları da bulabilirsiniz.
TV8 vizyonun da gösterilen günlük dizi Canım Annem 128. Bölüm bugün gösterildi. Hafta içi her gün 14:45 başlamış olan Canım Annem 128. Kısmı kaçıranlar haberimizin devamın da yeni bölüme ulaşabilirsiniz.

24 Ağustos Çarşamba Canım Annem 128. Bölüm Youtube İzle. TV8 ekranlarının sevilen günlük dizisi Canım Annem 128. Kısmı ile bugün sizlerle. Dizinin yeni bölümünü kaçıran dizi severler bugün gösterilen 128. Kısmı seyretmek için arama motorlarında araştırma hayata geçirmeye başladı. 24 Ağustos 2022 Çarşamba günü gösterilen Canım Annem Son Kısmı HD kalitede Youtube kanalından seyretmek isteyenler haberimizin devamında dizinin yeni kısmına ulaşabilirsiniz.

 

Canım Annem Oyuncuları

Canım Annem dizisi mevzusu ve oyuncuları izleyenler tarafınca merak ediliyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarıya ulaşmış oyuncuların gerçek adları dizi severler tarafınca web ortamında ve toplumsal medya da araştırılmaya başlanmış. Bilhassa başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine yaşam veren adlar oldukça fazlaca aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak etmiş olduğu oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Hasret Harp, Kayra Zabçı, Güvenilir Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker

 

Canım Annem 128. Bölüm İzle 24 Ağustos 2022

Nazlı’nın yüzüğü çıkartıp geri vermesiyle Murat alt süt olmuştur. Başta doğru iz üstünde olup bunun sorumlusunun Asude bulunduğunu düşünse de Nazlı Asude’nin bu mevzuyla ilgisi olmadığına ikna eder onu. Murat’ın Nazlı’nın verdiği kararla ilgili inandırıcı bir niçin duymaya ihtiyacı vardır.

Nazlı ise gerçek sebebi bir türlü açıklayamaz. Nazlı ihanete uğramış hissederken onu o eve bağlayan tek şey Zeynep’tir. Murat ise Nazlı tarafınca yarı yolda bırakıldığını düşünmektedir. Zeynep için bir aile şeklinde davranmaya çalışsalar da bu ikisini de zorlamaktadır. Zeynep yokken ise aynı evin içinde iki yabancı gibidirler. Nazlı ve Murat’ın geldikleri durumdan memnun olanlar ise planları tutmakta olan Asude’yle konağa dönmek için sabırsızlanan Melek’tir. Sadece bu durum yalnızca Murat ve Nazlı arasındaki ipleri germekle kalmayacak, Murat ve Furkan’ı da tekrardan karşı karşıya getirecektir. Yıldız’ın itirafı Kerem’i allak bullak eder. Bir kızı bulunduğunu öğrenmiştir ve Yıldız’ı kendisinden bunu saklamış olduğu için affedemeyeceğini düşünür başta. Sadece kızını gördükçe kalbi yumuşar ve ondan ayrı kalamayacağını anlamış olur.

Başka bir şehirde kızıyla yeni bir yaşam kurmaya karar vermiş olan Yıldız Kerem’e kendileriyle gelmelerini teklif eder. Kerem bu teklifi kabul eder ve anası Elvan da onlarla gidecektir. Artık gerçek bir aile şeklinde bir arada yaşayacakları yeni bir hayata adım atmaktadırlar ve İstanbul’da ayrılırlar. Oya ise onlardan ilkin her şeyi geride bırakmayı göze alarak çekip gitmiştir çoktan.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar