Reklam1

Gelin Evi Puanları 24 Ağustos 2022 Tek Part 907. Bölüm İzle Youtube

reklam2

 Bu makalemizde sizlere :  Gelin Evi Puanları 24 Ağustos 2022 Tek Part 907. Bölüm İzle Youtube Full İzle, Son bölümünde neler oldu ? İlk fragman Nezaman Yayınlanacak gibi yanıtları da bulabilirsiniz.marifetlerini gösterdiği Gelin Evi programın da bu haftanın 3. gününde Aydan gelin yarıştı. Aydan'a verilen puanlar insanoğlu tarafınca en oldukca merak edilerek araştırılıyor.

24 Ağustos Çarşamba Gelin Evi Puanları açıklandı. Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün Show TV ekranlarında gösterilen Gelin Evi programında yeni sezonda da yeni gelinleri ile yarışmaya kalmış olduğu yerden devam ediyor. Bu haftanın 3. günün de yarışan Aydan’a verilen puanları yazımızın devamından öğrenebilirsiniz. Dört gözle beklenen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

 

24 Ağustos Çarşamba Gelin Evi Puanları

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarının en sevilen programlarından önde gelen Gelin Evi yarışmasında bugün  Aydan yarıştı. 24 Ağustos 2022 Çarşamba Show TV ekranlarında gösterilen 907. bölümde yarışan Aydan’a verilen puanlar program severler tarafınca araştırılmaya başlandı. Bu haftanın 3. günün de çeyizleri sergilenen düğün videoları izlenen Aydan’a öteki yarışmacılar tarafınca verilen puanlar şu şekilde;

 

 

  • Müge Gelin: x Puan
  • Elif Gelin: x Puan
  • Semra Gelin: x Puan
  • İkra Gelin: x Puan
 

Aydan Toplam Puan: xx

Gelin Evi Son Bölüm İzle 24 Ağustos 2022

Mutfaktaki hünerlerinden anane göreneklerine kadar her mevzuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size bakılırsa. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşi olmayan programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

 

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar