Reklam1

Gelin Evi 26 Ağustos Cuma 909 Bölüm Fragmanı İzle Tek Part İzle

reklam2

 Bu makalemizde sizlere :  Gelin Evi 26 Ağustos Cuma 909.Bölüm Fragmanı İzle Tek Part İzle Full İzle, Son bölümünde neler oldu ? İlk fragman Nezaman Yayınlanacak gibi yanıtları da bulabilirsiniz. . 

Gelin Evi 26 Ağustos Cuma 909.Bölüm Fragmanı İzle! Show TV Gelin Evi Yeni Bölüm Fragmanı...Yeni sezonda da en sevilen yarışma programı Gelin Evi kalmış olduğu yerden devam ediyor. Gelin Evi büyük sürprizlerle seyircileriyle buluşuyor. Gelin Evi'nde bu sürem izleyiciyi anane, görenek, örf, tane, genç hanımların evlilik sürecini iyi mi kurtulduğu, ailelerin onlara iyi mi destek olduğu, olumlu-olumsuz durumlar, doğrusunun iyi mi olduğu, birazcık eğlendiğimiz, güldüğümüz ve mutlulukları paylaştığımız keyifli bir gösterim sizleri bekliyor. Gelin Evi Aslı Hünel’in sunumuyla hafta içi her gün 12.15’te Show TV’de!

Mutfaktaki hünerlerinden anane göreneklerine kadar her mevzuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size nazaran. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşi olmayan programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Yeni Bölüm Fragmanı Birazdan...

 

Her gün birbirinin evlerine konuk olacak 5 yeni gelin, hem hünerlerini göstermek hem de haftanın finalinde altınları kazanmak için kıyasıya bir yarışın içine girecek. İddialı yorumlar ve eleştirilerle heyecanın asla eksilmeyeceği Gelin Evi hafta içi her gün saat 12.15'te Show Tv'de...

 

 

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar