Reklam1

Eylül 2022'de aşkta zorluk yaşayacak 3 burç.

reklam2

 Bazen ilişkimizi canlı tutmak için her şeyi deniyoruz ama nedense bu yeterli görünmüyor. Uzun süreli mutlu bir ilişkiye sahip olmak için ortaklık üzerinde çalışmaya istekli iki kişiye ihtiyacınız var.


Aslan

Bir ordu generali olmanın eşiğindesiniz, bu da ilişki içinde olduğunuz kişiyi tamamen tüketiyor. Partneriniz sizi seviyor ve size tapıyor - ama her gün gece gündüz lakaplarla anılmak, eleştirilmek veya aptal yerine konmak istemiyor.

Çevrenizdeki herkes için en iyisinin ne olduğunu biliyormuşsunuz gibi neden işinizin insanları düzeltmek olduğunu düşünüyorsunuz?

İlişkiniz tam bir felaketin eşiğinde - bunun bir oyun olduğunu mu düşünüyorsunuz? İşlerin bu kadar kontrolden çıkmasını ve her şeyin geri döndürülemez hale gelmesini istemiyorsanız biraz sakinleşmeniz gerekir.

Artık bağırmayı güçlü bir insan olmakla ilişkilendiriyorsunuz, ancak tek yapabildiğiniz partnerinize agresif olabileceğinizi göstermek. Komuta etmeyi bırak ve dinlemeye başla! Aslında, bu ay başarısız olan her şeyi aydınlatıyor, sizi üşütüyor ve faydalanıyor. İlişkinizde, kavgadan kaçınmak için her şeye teslim olduğunuz noktadasınız.

Çünkü artık içinizde savaşacak cesaretiniz yok - özellikle de iş kavgalar söz konusu olduğunda partnerinizin bir insandan çok bir tuzak olduğunu düşünürsek. Ona bir şey söylersen, karşılık verir. Bütün bunlar öyle bir mücadele haline geldi ki, ama artık onunla savaşacak enerjiniz olup olmadığını bilmiyorsunuz.

İlişkiniz dağıldı, hızla azalıyor ve sonunda çökecek. Bir an için her şeyi bırakın ve sadece derin bir nefes alın. İkinizin hala nasıl ilişki kurduğunuzu görmek için muhtemelen biraz alana ihtiyacı var.

Kova

Gerçek burada ve sen ve ortağın ölmek üzeresiniz. Bunun olmasını mı istiyorsun, yoksa sadece kendine acıyarak rahatlık alanından çıkmaktan çok mu korkuyorsun? Çatışma veya yüzleşmeden kaçınmak için bilinçli olarak rutininizin içinde kaldığını görebilirsiniz.

İlişkinizin gerçekleriyle yüzleşmenin nesi bu kadar korkutucu? Bu senin istediğin bir şeydi ve biliyor musun? Bunda yalnız değilsin - işin içinde başka biri var ve senin uyanmanı ve gerçekle yüzleşmeni bekleyen ihtiyacın olan şey bu.

Her iki şekilde de gidebilirsiniz; uyanın ve onunla başa çıkın ya da her şeyin parçalandığını izlerken biraz daha kendini beğenmiş "duyarlılığınıza" dalın. Size kalmış.

Ayrıca ilişkinizde eğlence ve romantizmin beklediğiniz son şeyler olduğu bir noktadasınız. Ortaklığınız, canı sıkılan ama bu konuda bir şey yapmayı reddeden bir çiftin havasına büründü.

Ve neden olmasın? Çünkü hem tembel hem de birlikte kurduğunuz bu hayatta o kadar rahatsınız ki denemek bile istemiyorsunuz.

Gerçek şu ki, aşk hayatınız çoktan dağıldı. İlk başta üzülebilirsin, ama sonra her gün yaptığın şeyi yaparsın: gül, şaka yap ve kendini eğlendirecek şeyler bul. Artık hayatta kalma modundasınız. Neden kendini daha fazla kandırasın ki?

balık Burçu

En zeki burçlardan birisin, bu yüzden neden aynı zamanda en saf burçlardan biri olduğunu anlamak çok zor - özellikle de aşk söz konusu olduğunda. Saflığınız, bu transit sırasında ilişkinizle başınızı belaya sokacak.

Hayatındaki herkesin senin dışında bir şeylerin yanlış olduğunu fark etmesi ne tuhaf. Sevdiğiniz kişiye daha derinden bakın. Onu olduğu gibi görmeye çalışın, olmasını istediğiniz gibi değil.

Çünkü eğer bir şey olursa, bu geçiş, kişinizin hayal ettiğiniz gibi olmayabileceği fikrini aydınlatacaktır. Gerçeği gördüğünüzde, bir son isteyebilirsiniz. Saf olabilirsin, ama aptal değilsin.

Uzun süredir bu ilişkidesiniz ve dürüst olmak gerekirse, gerçekten böyle görmek istemiyorsunuz. Ama zorundasın! Görünüşe göre artık bir yükümlülüğün var. Dışarı çıkmak ve uzun mesafeye gitmek kulağa romantik olmaktan başka bir şey gibi gelmiyor ve gerçek şu ki, ikiniz de bunu biliyorsunuz. 

Bu ay, bir süredir partneriniz olan aynı yaşlı kişiyle artık ilgilenmeyebileceğiniz fikrini gündeme getiriyor. Senin durumunda, işleri akışına bırakmalısın.

Artık ilişkiye bağlı kalmadığınızda bir rahatlama seli hissedeceksiniz. İçinizde bir özgürlük duygusu yükselecek ve ancak o zaman bu duyguyu ne kadar özlediğinizi anlayacaksınız. Cesaret ediyorsun!


Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar