Reklam1

Eylül 2022 İçin Aşk Burçunuz

reklam2

 Bu makalemizde sizlere , 2022 Eylül ayı aşk falınız. Önümüzdeki haftalarda aşk hayatınız nasıl olacak? Aşk, mutluluk Sizleri bekliyor..Oğlak (21 Aralık – 19 Ocak)

Aşk hayatınız, çok güçlü gezegensel etkiler aldığı için bu ay merkez sahneye çıkıyor. Sevgi ve duygu hakim olacak ve günlük yaşamınızı ve eylemlerinizi büyük ölçüde etkileyecektir.

Cazibeniz ve karizmanız güçlü ve belirgin olacak ve ilişkiniz üzerinde olumlu bir etkisi olacak. Bekarsanız, potansiyel ortakların ilgisini çekmek üzeresiniz. Kişisel hayatınız tutkulu ve ateşli olacak.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Aşk hayatınızda, biraz çaba harcarsanız, ilişkinizi güven ve şefkat havasına sokma fırsatına sahipsiniz. Bekarsanız, bu sefer ilginç ve sizinle özel bir şekilde konuşan tanıdıklar edinmenize yardımcı olacaktır.

Çekiciliğinizin çalışmasına izin verin ve ilginizi çeken insanlara yaklaşmanıza yardımcı olun. Her durumda, sorumlu davranın ve niyetinizi diğer kişiye açıkça belirtin, çünkü bu sizi gelecekte beladan kurtaracaktır.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Kariyeriniz ve hırsınız duygusal ilişkilerinizin dengesini alt üst edeceğinden aşk hayatınız bu ay biraz karışık olacak.

Romantik anlar giderek azalıyor ve bu tamamen senin hatan değil. Dikkatlice ele almanız gereken bazı gerilimler ve tartışmalarla karşılaşabilirsiniz. Uzlaştırıcı olun ve uzlaşmaya istekli olun ve her türlü entrikadan kaçının.

Bekarsanız, işiniz ve özel yaşamınız arasında doğru dengeyi bulun ve kariyerinizin kişisel mutluluğunuza engel olmasına izin vermeyin.

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Bu ay aşk hayatınız için olumlu görünüyor. Erotizminiz ve çekiciliğiniz karşı cinsi cezbedecek ve nasıl bir ilişki kuracağınızı belirlemek size kalmış.

Eğlenceli ve gelecek planları hakkında endişelenmeyen kararlı, kararlı bir ilişki veya durumlar seçebilirsiniz. Bekar olduğunuzda, kişiliğinizi takdir eden insanları çekebilirsiniz. Romantik bir ilişki kurma şansınız olacak.

Boğa (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bu ayın burcunuz için çok ilginç olması bekleniyor. Bekar olduğunuzda, yeni bir şeye başlamak için birçok fırsatınız olur.

Ancak, bu süre zarfında herhangi bir ciddi taahhütte bulunmadan önce ekstra dikkatli olmalısınız. Sosyal hayatınız çok hareketli olacak ve sonunda yüksek statülü ve güçlü biriyle tanışabilirsiniz.

Aşk hayatınızı iyi bir ruh hali ve iletişim becerileriniz belirleyecek, bu da ilişkinizde ortaya çıkabilecek sorunları çözmenize yardımcı olacaktır. Partnerinizle rahat ve kaliteli bir zaman geçirme fırsatınız var.

İkizler (22 Mayıs – 21 Haziran)

Ayın ilk haftasında aşk hayatınızda yeni fırsatlar sizi bekliyor. Hayatınızı değiştirebilecek ilginç insanlara yaklaşabileceksiniz.

Davranış şekliniz, burcunuzun normalde yaptığından farklıdır, bu yüzden şaşırmayın. Sosyal statünüz aktif ve güçlü olacak.

Ancak ilgilendiğiniz kişinin peşine düştüğünüzde gösterdiğiniz kıskançlık ve egoyu kontrol etmelisiniz. Bu davranış size sorun çıkarabilir.

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Gezegenler sosyalliğinizi arttırır ve iletişim kurmanızı kolaylaştırır. Arkadaşlarınızla daha yakınlaşma ve onlarla olan ilişkinizi geliştirme fırsatınız var.

Bekar olduğunuzda, beklenmedik tanıdıklara çekileceksiniz ve uzun bir geleceği olan bir şeye adanabilirsiniz. Bir ilişki içindeyken, siz ve eşiniz daha da yakınlaşacak ve yeni bir tutku ve duygu dalgası yaşayacaksınız. 

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Duygusal yönünüz öne çıkacağı için bu ay sevgi dolu olacak. Bekar olduğunuzda aşkı arama ihtiyacı hissedeceksiniz; zaten dışarıda seni aradığını bilmelisin ve çok yakında yeni bir ilişkiye başlayabileceksin.

Manevi yönünüz baskın olacak ve hatta sizi hayatınızı değiştirebilecek birine yönlendirebilir. Bir ilişki içinde olmak size tutkunuzu yeniden alevlendirme ve eşinize daha yakın olma fırsatı verir.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bu ay en sevilen burçlardan birisiniz. Enerjiniz ve dinamizminiz çekiciliğinizi ortaya çıkarıyor ve iletişim becerileriniz sizi ilginizi çeken insanlara yaklaştırıyor.

Bekar olduğunuzda, bugüne kadar birçok fırsatınız var, bu yüzden en iyi şekilde yararlanın. Spot ışığında olacaksınız ve sosyalleşmeniz size eğlenceli ve hayat değiştiren seçenekler getirecek.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Aşk hayatınızda her şey hoş ve duygu dolu olacak. Bir ilişki içindeyken, partnerinizle aranızdaki ruh hali eğlenceli ve romantik olacaktır.

İlişkinizi geliştirme ve önemli şeyleri değiştirme fırsatınız var. Bekar olduğunda aşk havadadır. İlginç, romantik bir ilişki kurma şansınız var. Ne kadar ciddi olacağını söylemek için çok erken, o yüzden tadını çıkar ve zaman gösterecek.

Akrep (23 Ekim – 22 Kasım)

Gezegenlerin konumu bu ay romantik yönünüzü güçlendiriyor. Çok girişken ve havalısın ve bu aşk, ilişkiler ve resmi şeyler söz konusu olduğunda sana yardımcı olacak.

Zaten canlandırıcı bir dokunuşa ihtiyaç duyan bir ilişkiniz varsa, işleri düzeltmenin ve canlandırmanın tam zamanı. Bekarsanız, çekiciliğiniz gelişebilecek yeni bir ilişki kurmanıza yardımcı olacaktır. 

Yay (23 Kasım – 20 Aralık)

Sosyalleşmeniz ayın ortalarında zirve yapacak. Bekar olmak, yeni insanlarla tanışmanıza ve potansiyel ortaklara yaklaşmanıza yardımcı olacaktır. Gezegensel iyiliklerden en iyi şekilde yararlanın, güvensizliklerinizi kontrol edin ve sevgi ve arkadaşlık arayın.

Bir ilişkiniz varsa, gezegenler işleri resmileştirmenize yardımcı olabilir. Sevgiyle çevrili hissediyorsunuz ve ilişkiniz duygusallık dolu. 

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar