Reklam1

En Karanlık Günah Danielle Lori

reklam2

 Bu makalemizde sizlere : En Karanlık Günah Danielle Lori :  En karanlık günah pdf oku Danielle lori en karanlık günah pdf indir En karanlık günah pdf indir En karanlık günah danielle lori pdf En karanlık günah serisi Danielle lori En karanlık günah pdf En karanlık günah kitapyurdu En karanlık günah bkm..


Danielle Lori  MARTI YAYINLARI

Geçmişte bir falcı, Mila’ya nefesini kesecek bir adamla karşılaşacağını söylemişti. Fakat bu karşılaşmanın Mila tam olarak canını kurtarmak için kaçarken gerçekleşeceğinden bahsetmeyi atlamıştı.

 

Mila her zaman ondan beklenen şekilde davrandı; gerektiği gibi giyindi, sadece örnek niteliklere sahip üniversiteli oğlanlarla çıktı ve asla soru sormadı. Özellikle de babasının ortalarda olmayışı ya da orada doğmasına rağmen Rusya’ya ayak basmasına izin verilmemesiyle ilgili sorulardan kaçındı.

 

Bu kurallar ve cevapsız sorulardan bıkan genç kadın, her zaman yapmak istediği şeyi yaptı…

 

VE MOSKOVA’YA GİDEN BİR UÇAĞA BİNDİ. 

 

Fakat en beklemediği şey orada bir adama âşık olmaktı. Hem de açıklanamayan serveti, kollarında dövmeleri, gözlerinde sırları olan o adama… Ancak adamın dokunuşlarının, kadının çığlıklarını bastıran sert bir kavrayışa dönüşmesi uzun sürmedi.

 

İntikam soğuk yenen bir yemekti. Ne yazık ki Rus kışı daha da soğuktu. Mila, zarar görmeden kurtulmanın tek yolunun imkânsızı başarmak ve onu tutsak eden adamın kalbindeki buzları eritmek olduğunu kısa sürede öğrenecekti.


Çevirmen: Beyza Bozsu

Editor: Derya Sevin

Yayın Tarihi: 05.07.2022

ISBN: 9786254488795

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 576

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı

Boyut: 13.5 x 21 cm

Bu üründen 190 adet satın alınmıştır.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar