Reklam1

En Hamarat Benim Puanları 25 Ağustos 2022 TeK Part 249. Bölüm İzle

reklam2

 Bu makalemizde sizlere :  En Hamarat Benim Puanları 25 Ağustos 2022 TeK Part 249. Bölüm İzle Full İzle, Son bölümünde neler oldu ? İlk fragman Nezaman Yayınlanacak gibi yanıtları da bulabilirsiniz.


En Hamarat Benim 249. Bölüm İzle 

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Vizyonun sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden keyifli ve becerikli 5 yarışmacı ilkin sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonrasında iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta süresince en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 20.000 TL’nin sahibi olacak.

En Hamarat Benim Puan Durumu

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 249. bölüm de Hasret ne kadar hamarat bulunduğunu bugün gösterdi. Temizlik mevzusunda oldukça kırılgan bulunduğunu yapmış olduğu izahat da dile getiren Hasret yapmış olduğu temizlik öteki yarışmacılar tarafınca merak ediliyordu. Her fırsatta oldukca titiz bulunduğunu dile getiren Hasret yiyecek mevzusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Hasret hanıma verilen puanlar şöyleki;

  • Şahin İzgi: x Puan
  • Nevin Altıntaş: x Puan
  • Havva Samiye Sur: Diskalifiye Oldu
  • Nagihan Öztürk: x Puan

Hasret Kılıç Daltaban Toplam Puan: x

25 Ağustos Perşembe En Hamarat Benim Puanları açıklandı. Haftanın 4. günü yarışmacısı Hasret FOX ekranları karşısında ne kadar hamarat bulunduğunu gösterecek. Bu haftanın iddialı isimlerinden önde gelen Hasret kaç puan aldı? En Hamarat Benim Hasret kim? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim Hasret hangi yemeği yapmış oldu? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim hafta içi her gün yeni bölümleriyle sizlerle olmaya devam ediyor.

 

En Hamarat Benim Hasret Kimdir?

En Hamarat Benim bu haftanın 4. günün de yarışan adı Hasret Kılıç Daltaban hanımı puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. Yorumlarıyla ve verdiği puanlarla bu haftanın dikkat çeken isimlerinden önde gelen Hasret Kılıç Daltaban, En Hamarat Benim de haftanın ikinci günün de yarıştı. Yemeklerine ve temizliğine oldukca güvenen Hasret Kılıç Daltaban hakkında merak edilenleri araştırdık ve sizlerle paylaştık. Hasret hanımın biyografisi şöyleki;

 
  • Aslen Bolulu
  • 30 Yaşlarında
  • Ev Hanımı
  • 2.5 Senelik Evli

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar