Reklam1

En Hamarat Benim 24 Ağustos 2022 Puanları Tek Part 248. Bölüm İzle

reklam2

 Bu makalemizde sizlere :  En Hamarat Benim 24 Ağustos 2022 Puanları Tek Part 248. Bölüm İzle Full İzle, Son bölümünde neler oldu ? İlk fragman Nezaman Yayınlanacak gibi yanıtları da bulabilirsiniz.Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de haftanın 3. günün de yarışacak isim belli oldu. Bu haftanın 3. günün de yarışan Havva ne kadar hamarat bulunduğunu gösterdi. Yarışmacıya program sonunda verilen puanlar da yazımızın devamında sizlerle.

24 Ağustos Çarşamba En Hamarat Benim Puan Neticeleri açıklandı. Haftanın 3. günü yarışmacısı Havva FOX ekranları karşısında ne kadar hamarat bulunduğunu gösterecek. Bu haftanın iddialı isimlerinden önde gelen Havva kaç puan aldı? En Hamarat Benim Havva kim? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim Havva hangi yemeği yapmış oldu? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim hafta içi her gün yeni bölümleriyle sizlerle olmaya devam ediyor.

 

En Hamarat Benim Havva Kimdir?

En Hamarat Benim bu haftanın 3. günün de yarışan adı Havva Samiye Sur hanımı puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. Yorumlarıyla ve verdiği puanlarla bu haftanın dikkat çeken isimlerinden önde gelen Havva Samiye Sur, En Hamarat Benim de haftanın ikinci günün de yarıştı. Yemeklerine ve temizliğine oldukça güvenen Havva Samiye Sur hakkında merak edilenleri araştırdık ve sizlerle paylaştık. Havva hanımın biyografisi şöyleki;

 
  • 39 Yaşlarında
  • Aşçı
  • Sivaslı
  • 2 Çocuk Anası

En Hamarat Benim Puan Durumu

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 248. bölüm de Havva Samiye Sur ne kadar hamarat bulunduğunu bugün gösterdi. Temizlik mevzusunda oldukça kırılgan bulunduğunu yapmış olduğu izahat da dile getiren Havva Samiye Sur yapmış olduğu temizlik öteki yarışmacılar tarafınca merak ediliyordu. Her fırsatta oldukça titiz bulunduğunu dile getiren Havva Samiye Sur yiyecek mevzusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Havva hanıma verilen puanlar şöyleki

 

En Hamarat Benim 248. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Vizyonun sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden keyifli ve becerikli 5 yarışmacı ilkin sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonrasında iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta süresince en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 20.000 TL’nin sahibi olacak.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar