Reklam1

Ecem Gümüşsu Kimdir ? Balkan Ninnisi Fatma Kimdir?

reklam2

 Bu makalemizde Siz Değerli OzluSozleri.com Okurları, Kişinin hakkında  sizlere Ecem Gümüşsu  Kimdir?, Ecem Gümüşsu  nereli?, Ecem Gümüşsu  kaç yaşında?, Ecem Gümüşsu  nerede oturuyor?, Ecem Gümüşsu  evi nerede? , Ecem Gümüşsu  Evli mi? , Ecem Gümüşsu  hangi Burç’u ne? Ecem Gümüşsu  Sevgilisi kim ? , Ecem Gümüşsu  Telefon numarası , Ecem Gümüşsu  twitter hesabı, Ecem Gümüşsu  ne iş yapıyor ,Ecem Gümüşsu  instagram hesabı gibi Ecem Gümüşsu  ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri siz kıymetli okurlarımıza vererek Ecem Gümüşsu  hayatı ile ilgili birden çok bilgiyi sizlere aktaracağız.  Hangi dizilerde rol aldı?TRT 1 ekranlarında seyirci karşısına çıkan Balkan Ninnisi dizisi Fatma karakterini yakından tanıtacağız ve Balkan Ninnisi Fatma karakteri kimdir? Balkan Ninnisi Fatma karakterine yaşam veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha ilkin yer almış olduğu dizileri sizlerle paylaşacağız.

 

Balkan Ninnisi Dizisi Fatma Karakteri Kimdir?

Çekimleri Makedonya’nın başkenti Üsküp’te devam eden Balkan Ninnisi dizisine yeni katılan Fatma, diziye sonrasında katılamasına karşın mühim bir karakterdir. Fatma karakteri, Makedon köyünde mahsur kalmış ve zorla evlendirilmek suretiyle olan bir genç kızdır.

 

Balkan Ninnisi Dizisi Fatma Kimdir?

Balkan Ninnisi dizisine yeni katılan Fatma karakterine oyuncumuz Ecem Gümüşsu yaşam verecektir. Balkan Ninnisi dizisinin seyircileri tarafınca Fatma karakteri kadar bu karakteri canlandıracak olan oyuncumuz Ecem Gümüşsu’da merak edildi. Bizlerde merak eden seyircilerimiz için Ecem Gümüşsu’yu araştırdık ve oyuncumuz Ecem Gümüşsu’yu yakından tanıtacağız.

 

Ecem Gümüşsu

1999 senesinde İzmir’de dünyaya gelen Ecem Gümüşsu, Bornova Belediyesi Kent Tiyatrosu ile Kadıköy Emek Tiyatrosu’da çalışmalarda bulunmuştur ve Okan Üniversitesi Konservatuar Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Tiyatro oyunculuğunun yanı sıra yönetmen yardımcılığı ve sahne teknisyenliği icra eden Ecem Gümüşsu hala etken olarak sahne almaktadır. 2021 senesinde Kefaret dizisiyle kamera önü oyunculuğuna adım atan Ecem Gümüşsu, ertesi yıl Asla dizisinde yer almıştır.

 

Ecem Gümüşsu Yer Almış olduğu Diziler

Balkan Ninnisi (Fatma, 2022)
Asla (Eylül, 2021)
Kefaret (Selena, 2021)

 

Ecem Gümüşsu Resmi İnstagram Hesabı

Balkan Ninnisi dizisiyle karşımıza çıkmaya hazırlanan Ecem Gümüşsu, toplumsal medyayı oldukça etken kullanmaktadır. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan Ecem Gümüşsu’nun İnstagram da 62 gönderisi ve ortalama 2 bin takip edeni vardır. Ecem Gümüşsu’nun resmi İnstagram hesabı: @gumussuecem

 

Ecem Gümüşsu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz Ecem Gümüşsu’nun hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Hemen hemen 23 yaşlarının içinde olan genç oyuncumuz Ecem Gümüşsu evli değildir. Hususi yaşamı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun daha ilkin basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır ve bundan dolayı Ecem Gümüşsu’nun hayatında bilenen biri yoktur.

 

Balkan Ninnisi Dizisi Fatma Karakteri – Ecem Gümüşsu Giysileri

Sektörde yeni olmasına karşın güzelliği yardımıyla kısa sürede yükselişe geçen oyuncumuz Ecem Gümüşsü tarzıyla da dikkatleri üstüne çekmektedir. Bizlerde, güzel oyuncumuz Ecem Gümüşsu’nun Balkan Ninnisi dizisinde giydirilmiş olduğu etek, elbise, pantolon, tişört, hırka, mont, ceket, kaban, ayakkabı benzer biçimde tüm giysilerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

 

Balkan Ninnisi Fatma karakterini ve Fatma karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Ecem Gümüşsu’yu yakından tanıttık. Sizlerde mevzu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar