Reklam1

Dünyayla Benim Aramda 2.Bölüm izle

reklam2

dünyayla benim aramda 1. bölüm dünyayla benim aramda ekşi dünyayla benim aramda izle dünyayla benim aramda oyuncuları dünyayla benim aramda konusu dünyayla benim aramda izle dizibox dünyayla benim aramda full izle dünyayla benim aramda ne zaman

Dünyayla Benim Aramda 2.Bölüm izle ile DİSNEY ekranlarında oldukça yakında başlıyor. Dünyayla Benim Aramda 1.Sürem 2.Bölüm Fragmanını hd kalitede yazının devamında seyredebilirsiniz.

Başrollerinde Demet Özdemir, Buğra Gürsoy ve Hafsanur Sancaktutan şeklinde sevilen oyuncularının yer almış olduğu Dünyayla Benim Aramda bu hafta yayınlanacak mı?

 

Dünyayla Benim Aramda 2.Bölüm izle

Dünyayla Benim Aramda dizisinin 2. bölüm özeti oku DİSNEY. Dünyayla Benim Aramda dizisinin yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Senaristliğini Pınar Bulut’ un yazdığı, yönetmen koltuğunda Hülya Gezer’ in oturmuş olduğu Dünyayla Benin Aramda dizisi başrol oyuncuları ile tüm dikkatleri üstüne çekti. Merakla beklenen dizide başrolü canlandıracak hanım oyuncu Demet Özdemir olurken partnerinin kim olacağı merak ediliyor.

Disney için hazırlanan ve senaristliğini Pınar Bulut’ un yazıya döktüğü Dünyayla Benim Aramda dizisinin oyuncu ekibi oldukça dikkat çekti. Güzel oyuncu Demet Özdemir’ in partnerinin kim olacağı merak mevzusu oldu. Meşhur oyuncu Demet Özdemir’ in partneri Kerem Bürsin olacağı konuşulmuştu sadece Hande Erçel’ in mesele çıkarması ve arkasından yaşanmış olan kargaşalık ile Bürsin’ in olmayacağı öğrenildi. Hülya Gezer’ in yönetmenliğini yapmış olduğu Dünyayla Benim Aramda dizisinin çekimleri Mart 2022 tarihinde başlamış olacak. Sadece, Dünyayla Benim Aramda dizisinin gösterim zamanı tam olarak belirlenmedi. Disney Plus yayına ne vakit adım atar ise Dünyayla Benim Aramda dizisi de o tarihte yayınlanacak.

Meşhur oyuncu Demet Özdemir ve Hafsanur Sancaktutan’ ın başrolünü paylaşacağı dizinin iki de adam başrol oyuncusu bulunmakta.  İlk başrol oyuncu için projenin en başından itibaren adı geçen Buğra Gülsoy ile antak kalma aşamasında olduğu iddia edildi. Dizi hem oyuncu ekibi hem de hikayesi ile merak uyandıracağa benziyor. Senaristliğini Pınar Bulut’ un yazdığı, yönetmen koltuğunda Hülya Gezer’ in oturmuş olduğu ve MF yapımın hazırladığı Dünyayla Benim Aramda dizisinin gösterim zamanı seyirciler tarafınca heyecanla planlanıyor.

Dünyayla Benim Aramda Dizi Mevzusu

Senaristliğini Pınar Bulut’ un yazdığı, yönetmen koltuğunda Hülya Gezer’ in oturmuş olduğu Dünyayla Benin Aramda dizisi başrol oyuncuları ile tüm dikkatleri üstüne çekti. Merakla beklenen dizide başrolü canlandıracak hanım oyuncu Demet Özdemir olurken partnerinin kim olacağı merak ediliyor. MF yapım tarafınca meydana getirilen Dünyayla Benim Aramda adlı dizinin oyuncu ekibi oldukça konuşuldu. Dizinin hanım başrol oyuncusu Demet Özdemir iken erek başrol oyuncu ise merak mevzusu oldu. Dünyayla Benim Aramda dizisinin öteki başrol hanım oyuncu da Hafsanur Sancaktutan oldu. Yönetmen koltuğunda Hülya Gezer’in oturmuş olduğu Dünyayla Benim Aramda dizisi dijital platformda 8 bölüm olacak şekilde yayınlanması beklenmektedir. Dizinin çekimleri Mart ayının sonunda başlamış olacak. Dijital platformda yayına hazırlanan Dünyayla Benim Aramda dizisinin cast emek harcamaları da sürüyor.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar