Reklam1

Doya Doya Moda 19. Bölüm Fragmanı İzle

reklam2

 Tv8 doya doya moda 2022 ne zaman Doya doya moda son bolum full izle Doya Doya Moda CANLI Doya doya moda 2022 izle doya doya moda son bölüm - youtube doya doya moda jüri Doya doya moda 2022 saat kaçta Doya Doya Moda CANLI izle..

Bir program, disiplin üstüne kurulur. Moda değişmiş olur, yoldam değişmez. Öğrenilen ve öğretilen kavramlar, bir öğretmen edâsıyla anlatılır. Disiplin olmadan ilerleme asla sağlanamaz. Hepimiz ağlayabilir yada hata yapabilir, bunlar oldukca naturel ve düzgüsel şeyler. Bu durumu, acımaya sürüklendirmek için kullanmamak gerek. Banu eğer kuvvetli ve yoldam sahibi bir insansa ,cezasını bilmiyorum, bu durumu güzel değerlendirecektir. Ağlamasına karşı acımamak gerekiyor bu sebeple bundan pişman, o da bunun bilincinde. Bakalım cezası ne olacak. Merakla umuyorum.

doya doya moda kim elendi 2022 doya doya moda kim kazandı doya doya moda kim elendi 5 agustos 2022 doya doya moda 2022 özge doya doya moda kim elendi 5 ağustos 2022 doya doya moda kim elendi bugün doya doya moda elenen özge Doya Doya Moda kim elendi, kim kolye aldı


Her bedenden kadınların moda alanında kendini en iyi ifade eden yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda'nın jüri üyeleri ise Gülşah Saraçoğlu, Yasemin Yılmaz, Serdar Uzuntaş ve Uğurkan Erez!


Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar