Reklam1

Demet Özdemir’den kına gecesi , Demet Özdemir Düğünü 28 Ağustos Pazar

reklam2

 

Ortalama iki senedir aşk yaşamış olduğu müzisyen Oğuzhan Koç ile nikah masasına oturmaya hazırlanan oyuncu Demet Özdemir yakın dostlarıyla kına gecesi organize etti. Toplumsal medya hesabından ilk kareleri paylaşan Özdemir, kına yakılırken gözyaşlarını tutamadı. Öte taraftan çiftin yarın akşam yapılacak düğünü, yağmur sebebiyle pazar gününe ertelendi. İşte detaylar…,,

 


2021 yılını İzmir'de beraber karşılayan Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir sonrasında aşk yaşadıklarını doğrulamıştı. Geçtiğimiz aralık ayında yollarını ayıran meşhur çift, ayrılığa fazla dayanamamış ve ilişkilerine ikinci bir talih vermişlerdi. Barışmalarından kısa bir süre sonrasında 37 yaşındaki Oğuzhan Koç güzel oyuncuya 14 Şubat Sevgililer Günü’nde evlenme teklif etmişti. 

 
 

Sakiler Grubu'nun da şarkılarıyla eşlik etmiş olduğu organizasyonda, 'Dünyadan Uzak' şarkısı eşliğinde Demet Özdemir, sevgilisine 'Evet' demiş, böylece ikili evlilik sonucu almıştı. Arkasından hazırlıklara başlamış olan âşıklar, haziran ayında nişan yüzüklerini takmıştı.

Nişan töreninden kısa bir süre sonrasında 26 Ağustos tarihinde evleneceklerini duyuran meşhur çiftten Özdemir'in, Koç'a Hollywood yıldızlarının sıkça tercih etmiş olduğu ve güncel fiyatı 1 milyon liradan fazla olan bir saat armağan etmiş olduğu haberleri gündeme gelmişti. Güzel oyuncu ise mevzuyla - ilgili sorulara, "Hep beraber göreceğiz" yanıtını vermişti.

 

GELİNLİKLERİNİ BAĞIŞLAYACAK

Düğünde Eda Güngör, Nihan Peker ve Mc Queen’e tasarlattığı üç gelinlik giyecek olan Demet Özdemir’in nikahtan sonrasında gelinlikleri ya sivil cemiyet örgütlerine ya da fanatiklerine bağışlayacağı ortaya çıkmıştı.

 

KINA GECESİNDE DUYGUSAL ANLAR

Düğün hazırlıklarına devam eden Özdemir (30), dün akşam yakın arkadaşları ile kına gecesi yapmış oldu. Meşhur oyuncunun hususi gecesine meşhur adlar katılırken, kına yakıldığı sırada duygusal anlamış olur yaşandı.

Görüntülerde ağlamış olduğı görülen Özdemir'in fotoğrafları toplumsal medyada büyük ilgi görmüş oldu. Meşhur ismin fotoğrafına ise yorum ve beğeni yağdı.

 

DÜĞÜN ERTELENDİ

Öte taraftan meşhur çiftin 26 Ağustos akşamı yapılacak düğünü son anda ertelendi. Sarıyer’deki bir otelde gerçekleşecek nikah, İstanbul’u tesiri altına alan yağmur sebebiyle 28 Ağustos Pazar günü gerçekleşecek. Harcamaları ortalama 4 milyon TL'yi bulacak törende çift mutluluğa 'evet' diyecek.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar