Reklam1

Charlie'nin Melekleri Filmi Ne Zaman Çekildi? Konusu Ne?

reklam2

Bu makalemizde sizlere :  Charlie'nin Melekleri Filmi Ne Zaman Çekildi? Konusu Ne?Full İzle, Son bölümünde neler oldu ? İlk fragman Nezaman Yayınlanacak gibi yanıtları da bulabilirsiniz.Charlie'nin Melekleri Filmi Ne Vakit Çekildi? Mevzusu Ne?... TV'de gösterilen yabancı beyazperde filmi Charlie'nin melekleri filmi dört gözle beklenen ve araştırılan filmlerden oluyor. Charlie'nin Melekleri filmi mevzusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var? Ne süre çekildi?

Charlie'nin Melekleri yaşamımıza 1976-1981 yılları aralığında ABC'de gösterilen bir Amerikan yapımı tv dizisi olarak girmişti. Bu dizi 2000'li senelerin başlangıcında usta isimlerle birlikte beyaz perdeye uyarlanmıştı. Charlie'nin Melekleri filminin en güncel hali ise 2019 senesinde gösterime girmişti. 

 
Genç bir mühendis, yazışma alanında tehlikeli olabilecek bir teknolojiyi ortaya çıkarır. Bunun üstüne Charlie'nin üç genç meleği harekete geçer ve tüm dünyayı yaklaşan büyük tehlikeden korumak için hayatlarını riske atar.

Elizabeth Banks'in yönetmen koltuğunda oturmuş olduğu aksiyon türündeki filmimizde meleklere BAFTA ödülünün yanı sıra César Ödülleri'nde En İyi Destek Hanım Oyuncu ödülünü kazanan ilk Amerikalı oyuncu Kristen Stewart, yıldızı yeni parlamaya süregelen İngiliz güzel Ella Balinska ve yeni nesil Aladdin'de Disney prensesi Jasmine'e de yaşam verecek olan Naomi Scott yaşam veriyor.

 

OYUNCULAR KİMLER?

Kristen Stewart. Görevi : Sabina Wilson.

Naomi Scott. Görevi : Elena Houghlin.

Ella Balinska. Görevi : Jane Kano.

Elizabeth Banks. Görevi : Rebekah Bosley

Djimon Hounsou. Görevi : Edgar Bosley

Patrick Stewart. Görevi : John Bosley.

Sam Claflin. Görevi : Alexander Brock.

Noah Centineo. Görevi : Langston.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar