Reklam1

Canım Annem Dizisine Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

reklam2

 Bu makalemizde sizlere :  Canım Annem Dizisine Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular Kimler ? Dizi Oyuncuları hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. İşte detaylar..Canım Annem dizisinin yönetmen koltuğunda Yasemin Erkul Türkmenli ve Ece Tahtalıoğlu Pertez oturmaktadır. 14 Şubat 2022 tarihinde hayatına başlamış olan Canım Annem dizisine yeni gelen ve ayrılan oyuncular da merak edildi. Bizde merak eden seyircilerimiz için araştırdık ve Canım Annem dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncuları sizlerle paylaşacağız.

 

Canım Annem Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Yapımcılığını Stellar Yapım ile Saran Studios üstlendiği Canım Annem dizisinden dizinin yönetmeni Emrah Şendur ayrılmıştır ve Canım Annem dizisini artık Tuğçe Küçükkalıpçı yönetecektir. Tv 8 ekranlarında seyirci karşısına çıkan Canım Annem dizisinden Oya karakterini canlandıran Kayra Zabcı, Kerem karakterine yaşam veren Faruk Pakiş, Yıldız rolünü canlandıran oyuncumuz Ece Gökçen, Elvan karakterine yaşam veren Jülide Itimat, Mehtap rolünü canlandıran Nihan Tüfekçioğlu ve Adil karakterine yaşam veren oyuncumuzun Metin Yıldırım ayrılacaktır.

 

Kayra Zabcı (Oya)

Canım Annem dizisinde Oya karakterini Kayra Zabcı canlandırmaktadır. 21 Ağustos 2001 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Kayra Zabcı, 9 – 14 yaş içinde meydana getirilen Best Model Çocuk Türkiye’nin prensesi seçilmiş ve 2013 de Best Child Model of the World’da doğrusu Dünya Çocuk güzellik yarışmasında birinci olmuştur. Canım Annem dizisinde ilk bölümden beri yer edinen Kayra Zabcı diziye veda etmiştir.

 

Faruk Pakiş (Kerem)

Canım Annem dizisinin ana karakterlerinden önde gelen Kerem karakterine oyuncumuz Faruk Pakiş yaşam vermekteydi. Faruk Pakiş 1992 senesinde Bursa’da dünyaya gelmiştir ve Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. Canım Annem dizisinde ilk bölümden itibaren yer edinen oyuncumuz Faruk Pakiş diziden ayrılmıştır ve önümüzdeki bölümlerde Kerem karakteri olmayacaktır.

 

Ece Gökçen (Yıldız)

Sektörün yeni yüzlerinden ulan güzel oyuncumuz Ece Gökçen, Canım Annem dizisinde Yıldız karakterine yaşam vermekteydi. Sadri Alışık Kültür Merkezi, Müjdat Gezen Sanat Merkezi şeklinde yerlerde birçok oyunculuk eğitim alan Gökçen Yıldız, Herai dizisinden sonrasında Canım Annem dizisi ile antak kalma sağlamıştı. Sadece oyuncumuz sonrasında Canım Annem dizisi ile yollarını ayırmış ve diziden çıkmıştır.

 

Jülide Itimat (Elvan)

 

Usta oyuncumuz Jülide Itimat, Canım Annem dizisinde Elvan karakterine yaşam vermekteydi. Canım Annem dizisinin ana karakterlerinden önde gelen Elvan karakterini canlandıran oyuncumuz Jülide Itimat, 2013 yılından bu yana istanbulimpro ile doğaçlama tiyatro yapmakta ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi vermektedir. Başarı göstermiş oyuncumuz Jülide Itimat’de Canım Annem dizisiden ayrılan adlardan biridir.

 

Nihan Tüfekçioğlu (Mehtap)


Canım Annem dizisinde ilk bölümden beri yer edinen ve Canım Annem dizisinin mühim karakterlerinden önde gelen Mehtap karakterini canlandıran oyuncumuz Nihan Tüfekçioğlu, 5 Ocak 1994 senesinde dünyaya gelmiştir. Sektörün yeni yüzlerinden önde gelen güzel oyuncumuz Nihan Tüfekçioğlu, Canım Annem dizisinden ayrılan adlardan biridir ve dizinin önümüzdeki bölümlerinde Mehtap karakteri olmayacaktır.

 

Metin Yıldırım (Adil)

Başarı göstermiş oyuncumuz Metin Yıldırım, Tv8’in günlük dizisi Canım Annem’de Adil karakterine yaşam vermekteydi. Canım Annem dizisinde ilk bölümden beri yer edinen 54 yaşlarında ki oyuncumuz Metin Yıldırım, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı mezunu olmuştur. Metin Yıldırım, Canım Annem dizisinden ayrılmıştır ve artık dizide Adil karakteri yer almayacaktır.

 

Canım Annem Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Tv8’in günlük dizisi Canım Annem’in seyircileri tarafınca diziye yeni gelen oyuncularda merak edildi. Bizde sizler için araştırdık. Canım Annem dizisinden yönetmeni de dahil olmak suretiyle bir fazlaca oyuncu yollarını ayırmıştır. Sadece Stellar Yapım ve Saran Studios imzalı Canım Annem dizisinin oyuncu ekibine yeni dahil olan bir oyuncu olmamıştır. Hepimiz, Canım Annem dizisinin oyuncu ekibine yeni bir isim katılmış olduğu vakit bunu sizlerle paylaşacağız.

 

Canım Annem dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncuları sizlerle paylaştık. Sizlerde mevzu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, tüm görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer edinen yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sponsor:

Yorum Gönder

0 Yorumlar